Wpis z mikrobloga

Jak zaczynacie najczęściej rozmowę z dziewczyna do którego startujecie żeby nie pisać słynnego Co tam? Raz się już spotkaliśmy i było spoko, podała mi odrazu przy pożegnaniu swój nr żebym się odzywał na whatsupie bo tam szybciej odpisze niż na insta i tak tez zrobiłem z przerwa 1 dzień od spotkania. Pierwsza wiadomość to lajtowo bo ja miałem jej nr a ona nie wiec łatwo o jakiś ciekawy bajer... No a później to jak wrzuciła zdjęcie na IG to zamiast spermic do niej w komentarzu serduchami jak niektórzy tez napisałem jej coś odnośnie fotki na priv na whats up.Raz ona się pierwsza odezwała odnosząc się do tego ze dzień wcześniej jak pisaliśmy byłem do pozna na mieście i zapytała w piątek rano czy się wyspalem... w sobotę wiedziałam ze ma spędzić cały dzień z przyjaciółka wiec znowu dałem se dzień przerwy ale teraz chciałem coś znowu zagadać ale nie chce #!$%@? sztampowym cO TaM CiPIa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak wy inicjujecie pierwszy tekst po takim dniu dwóch ciszy? Wysyłacie jakieś memy? Piszecie to #!$%@? co Tam? Przecież nie napisze jak mija niedziela jak jakiś stary nudziarz.
#podrywajzwykopem #tinder #badoo #niebieskiepaski #rozowepaski #przegryw #gownowpis #randki #flirt #p0lka #plodnajulka
  • 8
@Alf_Rudy: No hejka, co tam się z Tobą dzieje? Skąd to zwątpienie? Dlaczego chcesz teraz się poddać, tylko dlatego, że raz czy drugi Ci nie wyszło? To nie jest żaden powód. Musisz iść i walczyć. Osiągniesz cel. Prędzej czy później go osiągniesz, ale musisz iść do przodu, przeć, walczyć o swoje. Nie ważne, że wszystko dookoła jest przeciwko Tobie. Najważniejsze jest to, że masz tutaj wole zwycięstwa. To się liczy. Każdy
@bartusstrn: ludzie (wszyscy) lubią jak im się okazuje zainteresowanie. Sztampowe "co tam?" jest słabe bo od razu widać, że średnio Ci zależy, by prowadzić rozmowę i poznać kogoś i to na drugą stronę przerzucasz ciężar wymyślenia tematu rozmowy. Lepiej zapytać w jakimś kontekście, np. wiesz, że cały dzień spędziła z przyjaciółką, nie interesuje Cię co robiły? Co to za kumpela? Ile się znają? Czy miło spędziły czas na pizzy albo przy