Wpis z mikrobloga

Witam serdecznie :) W dniu dzisiejszym utworzyłam grupę dotyczącą tematyki ankiet internetowych. Chciałabym w ten sposób stworzyć miejsce, które będzie skupiało osoby zainteresowane ankietami, a tym samym pozwoli na wymienianie opinii, spostrzeżeń, doświadczeń. Zapraszam serdecznie do dołączenia (link umieszczę poniżej). Zobaczymy, czy taka formuła się przyjmie i znajdą się osoby chętne, aby w grupie uczestniczyć, jeśli "tak" - to myślę, że w miarę upływu czasu uda się stworzyć tam fajne miejsce dyskusji. Jednak jeśli pomysł się nie przyjmie - trudno, wtedy pomyślę, czy warto "trzymać" tą grupę, czy lepiej zakończyć jej działanie. Niemniej - myślę, że warto spróbować. Będzie to dla mnie również jakieś nowe doświadczenie, ponieważ jeszcze nie miałam okazji prowadzić żadnej grupy na facebooku. Jeszcze raz - serdecznie zapraszam :)

https://www.facebook.com/groups/875885896130563/

#dziennikpracy #zarabianie #zarobki #zarabianiewinternecie #pieniadze #biznes #internet #praca #ankiety #pracazdalna #zarobek #paypal #pracbaza
  • 4
@Oo-oO: Szczerze? Nie rozumiem...To raczej normalne, że uczestnictwo w jakichkolwiek grupach na FB wymaga posiadania tam konta, ba - nawet przeglądanie postów na stronach zazwyczaj też go wymaga (inaczej widoczność jest ograniczona). Coś w tym dziwnego, że trzeba to uściślać?
@Martitka zgadza się, choć niezupełnie, bo jak piszesz każdy post może być publiczny (choć wtedy do napisania tam owszem, trzeba się logować). Czy trzeba uściślać czy nie - nie wiem, po prostu uściśliłem.
@Oo-oO: Niestety nie każdy post może być publiczny, ponieważ jest to grupa zamknięta. Stworzona stricte dla osób zainteresowanych tematyką ankietową. Zresztą tak, jak wspomniałam - nawet przy grupie otwartej (bez posiadania konta) widoczność postów będzie ograniczona i to w stopniu znacznym (przynajmniej tak to działa u mnie, gdy nie zaloguję się do FB, a chciałabym szybko zerknąć na jakąś stronę).