Wpis z mikrobloga

Mirki, mam migrene od dwóch dni, lykam tabsy, godzinę temu mnie obudziła i już pije trzecia solpadeine i nie pomaga, z bólu ryczę jak pipka, czy mogę iść do jakiegoś przybytku szpitalnego i poprosić o pomoc? Czy przepisza mi jakieś leki, czy odesłać mnie z kwitkiem? #pytanie #migrena
  • 35
@tukanprise lepiej nie mieszać. Nie wiadomo jakie będzie to miało skutki uboczne. Próbowałaś zimne okłady? Ewentualnie przyłoż okład z octu i wody i owiń głowę chustą i sprobuj zasnąć. SOR to ostateczność, jutro do lekarza pierwszego kontaktu pójdziesz.
@tukanprise: ogólnie fajnie tylko że nic sobie nie #!$%@? bo jakby takie pare tabletek #!$%@?ło wątrobę to m in ja już bym był martwy no ale tak jak mówię rodzinny i zobaczysz co dalej byle to byl ogarnięty rodzinny, raz miałem rodzinnego który na ból który byl tak mocny ze prawie nie moglem chodzic w kregoslupie powiedzial ze to wystarczy przeczekać xD zmienilem rodzinnego po tym i dostałem tramadol + kilka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tukanprise: ja na migrene biorę pyralgine i aspiryne. Jak nie pomaga to ketonal na zmianę z solpadeine. A jeśli jest bardzo źle to mam od lekarza summamigren piekielnie mocny
@tukanprise co za po*any kraj... Nic dziwnego że się chwalą że kolejki do specjalistów mniejsze jeżeli skierowań nie dają. Nie masz prywatnego ubezpieczenia? Może spróbuj u innego, bardziej ogarniętego lekarza.
@zona_kapitana a na skorze mogą dać mi skierowanie? Bo ja ledwo chodzę, głowa mnie boli ale nie tak mocno dosłownie czuje się jakbym miała zejsc. Myślę że częściowo się tak czuję, że nic nie jadłam, dwa przez 3x solpadeine, no i mam doła w #!$%@?, płakać mi się jeszcze chce
Móc mogą, ale szczerze nie wiem czy to robią. Jedź na sor, mojej siostrze w końcu dali ten zastrzyk, siedziała i słuchała, bo nie miała siły się ruszyć i po długiej tyradzie w końcu jej pomogli. Może trafisz lepiej...
Pamiętam jak moja mama miała taki sam kłopot, to zaprzyjaźniona pielegniarka przyjeżdżała robić jej zastrzyk bo w szpitalu zawsze cyrki były.
Trzymaj się, strasznie mi przykro i żal, że się tak męczysz! :(
@tukanprise: raz jak przyjechałem z pracy to czułem że mnie zbiera migrena, ale coś inaczej niz zawsze to od razu mnie ojciec zawiózł do szpitala, jak dojechaliśmy to kontakt ze mną był znikomy, chwila czekania jakiś wywiad z lekarzem czy coś brałem itp. a potem na korytarz i czekaj, po jakimś czasie czułem że mnie zbiera na wymioty coś wybulkalem żeby mi dali jakiś kosz czy cokolwiek, jak nie było reakcji
@tukanprise mam nadzieję że przejdzie, osobiście polecam neurologa, mi przepisał kurację długoterminową z divascan + jakieś tabletki specjalnie na migrenę tylko to ścierwo drogie 20 zł za tabletkę. I muszę przyznać że to się sprawdza.