Wpis z mikrobloga

mirki ktos tez tak ma?
1) nie mam instynktu rodzinnego/tacierzynsekigo, obrzydza mnie wizja ojcowstwa, obrzydzaja mnie tatusiowie cos tam memlacy jak #!$%@? do bombelków etc
2) nie pociagaja mnie kobiety po 25/30/35 (zalezy ja zadbana) za ich wyglad juz nie mlodzienczy i wyrachowanie, oczekiwania i 'powazne tematy'
3) nie lubie zadnych spędów rodzinnych i perspektywy 'jezdzenia po rodzinie' i przyjmowania do siebie kogos

a co lubie
1) #rozowepaski koło 20 ( ͡° ͜ʖ ͡°) I świat w którym taka osiąga 20lvl i już go nie przekracza, do smierci zyjesz z tako ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2) #rozowepaski z klimatem mlodzieńczym, tzn wypady razen pod namiot we 2, wygłupy, #!$%@? na konwenanse etc
3) to zeby mnie kochala wiecej niz wszystko i ja ją, tak że żyjecie sobą i macie #!$%@? na swiat

tak naprawde tylko raz przezyłem taką opcję jak to co opisalem ze lubie, oczywiscie po kilku latach ona przeszla na strone tego co nie lubie (kiedy lvl 25 osiagniety). zdeje sobie sprawe ze jestem spierdoxem #depresja #przegryw i ze to co lubie nie dostane, ale wlanie skoro nie to jak zyc, tzn jaki substytut mozna miec?
Umawianie sie z #rozowypasek z 1 grupy u mnie zawsze konczy sie tym ze olewam ją jak tylko wyczuje ze to juz 'powazna kobieta'
  • 19
@malutka_Asienka: to zależy jak głęboko pójść w tym szukaniu zła. Bo może np. taka laska potem się zwiąże z kimś innym poważnym, ale jak to w normalnym życiu pojawią się problemy, zobowiązania, kredyty i inne dorosłe rzeczy, a w głowie ciągle będzie mieć że kiedyś to tak fajnie było z takim luzakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@LowTestBoi: no ale z tym zastrzezeniem ze niechcialbym miec z nia dzieci czaisz, taka wizja kupki, wakzjacje w chorwacji z innymi januszami, zgroza.
Za to latanie z nia po swiecie, jezdzenie w gory nad morze, tylko we 2 (ʘʘ)
@malutka_Asienka: > żeby taki związek przetrwał lata.

taki zwiazek musi sie rozpasc prawedzj czy pozniej i to bedzie zajebiscie bolalo.
opiera sie na zbyt duzych emocjach wiec jest super na poczatku ale rozdzierająco zle na koncu, troche jak narkoman ktoremu zabierzesz dragi
@malutka_Asienka: po dwóch nieudanych związkach trwających łącznie dekadę a po których zostało mi sporo negatywnych rzeczy mam już na tyle wyrobione mechanizmy obronne że się nie dam w to wpakować trzeci raz ( ͡° ͜ʖ ͡°)