Wpis z mikrobloga

to napiszę Ci czego nauczyłem się dzisaj na terapii - 2 tygodnie po odstawieniu złe samopoczucie, potem mózg zaczyna pompować endorfiny czy coś i możesz się czuć super - miesiąc czasu, potem niestety faza muru - mózg produkuje dużo mniej tych substancji i możesz się czuć jak w przeciągu tych 2 tygodni - i zła informacja - trwa to 3 miesiące i wtedy najwięcej osób wraca do picia, potem mózg się stabilizuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pamposz: Ciężko mi sobie to wyobrazić bo nie mam problemu z nie jedzeniem nawet jak mam ekstra dola, a zdarza mi się jesc sporo, a ostatnie pieniądze wolałbym oddać na chlanie niż jedzenie, jakie to uczucie?
@Robocovo brawo! trzymaj tak dalej. Mam mały staż, ale dam Ci jedną radę. Nie możesz na moment zapomnieć kto wygrał a kto przegrał w tej walce i o całym wstydzie i upokorzeniu który przyniósł przeciwnik. Miej te obrazy przed oczami zwłaszcza wtedy kiedy poczujesz się pewnie, a może nawet pomyślisz, że nie jesteś chory. Z każdego gówna da się wyciągnąć coś dobrego jak przetrwasz to będziesz inny niż wcześniej, lepszy, silniejszy, mądrzejszy.
Pobierz
źródło: comment_nm0GqA13Mav2rjoXHPCBNh0NV5rRZQuO.jpg