Wpis z mikrobloga

@tomeczek: Ja ci na profil nie wbijam bo mam w dupie co robisz. Czekaj, zobaczę. O cholera. Jakis ty dorosły. O poważnych tematach na mikroblogu piszesz! Poważne tematy. Poważny serwis. Poważny człowiek.
  • Odpowiedz
Profesor to najświetniej napisana postać z Netflixowej rodzinki, a Nairobi i Denver najbardziej charyzmatyczni. Sam Arturito to też kozak XD Boli mnie jedynie tłumaczenie napisów na język Polski z Angielskiego dubbingu, tragedia.
  • Odpowiedz
@marm0lada no jak na netflixowa rodzinkę to dużo nie potrzeba by był 'najswietniej napisana postacią', jakby tam taki klan wrzucić to automatycznie rysiek byłby najbardziej charyzmatycznym gościem na platformie a moda na sukces okazałaby się świetnym scenariuszem na tle absurdów który serwuje nam dom z papieru xD
  • Odpowiedz
@seanconnery Oczekujesz 100% realnych sytuacji, wiedząc jaki jest target widzów netflixa XD Seriale na Netflixie ma się po prostu świetnie oglądać, żeby był feeling i flow przy oglądaniu 13 odcinka jednego po drugim.
  • Odpowiedz
@marm0lada: to też zależy od widza właśnie. mi np. nie będzie się oglądać świetnie czegoś, co robi #!$%@?ę z logiki i ma widza za debila, nie potrzebuję 100% realnych sytuacji tylko odrobiny realizmu tu i ówdzie jak we wszystkim co oglądam, nieważne czy jest to horror czy serial o napadzie na bank

dom z papieru od początku oglądało mi się świetnie, ale po połowie pierwszego sezonu z odcinka na odcinek
  • Odpowiedz