Wpis z mikrobloga

  • 0
@Target1920: Jak przyjechałam rok temu to znalazłam prace w tydzień a nie za bardzo mam możliwość dojazdów na taka skale lub przeprowadzki, ponieważ tu studiuję

@Wujek_Fester: Mam zamiar, ale wszystkie oferty są na full time i wymagają dojazdów a transportu własnego nie kam (chyba, ze rower xD) Byłam wczoraj na rozmowie to odwołali mi, bo ktoś z biura nie przyjechał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Czy ostatnio jakiś postój w #uk czy to ze mną coś nie tak i nie mogę znaleźć pracy?


@Enelya: zależy jaka branża.
U nas w tym momencie szukają ludzi na potęgę i nie mogą coś znaleźć...
  • Odpowiedz
@Enelya: ciezko bedzie prostą pracę znaleźć w Leicester, ludzi dojeżdżają do innych miast.
Może deliveroo?

daj znać jak będziesz umierać z głodu, to Ci ryż podrzucę xD
  • Odpowiedz
@Enelya: nie spodziewalem sie ze kiedys bd tak ze w uk ciezko robote znalesc a w polsce gownorobota to kwestia 1 telefonu xd a jednak sie tak stało. Zbliza sie recesja na wyspach jak #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@Ziomek420: Zauważyłam, że szczególnie w Leicester jest popularne zatrudnianie na potęgę ‚azjatów’ ( ͡° ͜ʖ ͡°) a mam taką teorię, że moje pochodzenie zdradza nazwisko i wszyscy już na wstępnie mnie odrzucają nawet nie czytając CV xD
  • Odpowiedz
@Enelya: Cos sie dzieje. Od 5 lat pracuje w agencji pracy w UK w tym roku jest duzo mniej pracy niz w innych latach. Dla porownania - w sierpniu 2018 pracowaly dla mnie 120 osoby, a w tym roku 40. Moja szefowa twierdzi, ze idzie kryzys, bo podobna sytuacja miala miejsce przed wrzesniem 2008.
  • Odpowiedz