Wpis z mikrobloga

  • 0
@Piterwju o i to jest prawidłowe podejście. Nie podoba Ci się to wyrazasz swoją opinię, masz SWOJE zdanie a nie przekonuje wszystkich że twoje zdanie jest najbardziej prawidłowe
  • Odpowiedz
@slawomirus: a teraz:
- twoje ciało, twoja sprawa i nikomu nic do tego
- chyba, że taki tatuaż widać - wtedy każdy ma prawo do jego oceny
- tym bardziej jeśli chwalisz się nim w internecie

Nie mam pojęcia dlaczego niektórzy ludzie uważają, że osobiste rzeczy pozostają osobiste gdy pokazuje się je publicznie.
  • Odpowiedz
  • 1
@angor86 oczywiście że dając w neta zdjęcia swoich tatuaży trzeba się liczyć z opinią nieprzychylna ale nie jest to powód do szkalowania i generalizowania :) zawsze można napisać:

"nie podoba mi się, #!$%@?. Pozdrawiam"
  • Odpowiedz
@slawomirus: zależy od generalizacji. "wszystkie dziewczyny z tatuażami to szmaty" jest głupie, ale już "wszystkie dziewczyny z tatuażami jakie znam to szmaty" już jest OK.
Inna sprawa, że kiedy przechodzisz przez bramkę z napisem "próżność" (bo do tego tego typu tatuaże się sprowadzają) to należy się spodziewać, że ludzie będą tak ciebie traktować.
  • Odpowiedz
  • 0
@slawomirus jest mi to obojętne co kto sobie gdzie dziara, może nawet #!$%@? na czole mieć wydziaranego. Ale pytany o zdanie zawsze powiem że mi się to nie podoba. Nie chciałbym np. żeby moja dziewczyna miała tatuaże. Odrzuca mnie to. Dopóki jednak to mnie nie dotyczy, to co mnie to obchodzi? Z drugiej strony nie będę też udawał, że mnie to zachwyca.
  • Odpowiedz