Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki.
Staje przed wyborem samochodu, mam kilku pretendentów, skupiam się raczej na limuzynowatych sedanach do 200 tysięcy, mowa tylko o samochodzie z salonu (bo taki mam kaprys). Mam kilku pretendentów, każdy będzie lepszy niż mój obecny samochód, ale zależy mi na tym, żeby miał minimum 190 koni, nie palił jak smok, miał silnik benzynowy i był wygodny. Zależy mi najbardziej na jakości wykonania, żeby te powiedzmy 4-5 lat przejeździł bez większych problemów. Jeżdżę w miarę spokojnie i rocznie robię około 20 tysięcy. Uprzedzając pytania, na jazdy próbne idę w piątek, ale może od Was się czegoś ciekawego dowiem.

Dodaje ankietę, niektóre wychodzą poza wymagania, zawsze marzyłem o Alfie, ale boję sie kosztów serwisu, podobno duże. Jest jeszcze Jaguar XE, ale nawet go nie dodaje bo podobna historia.

#motoryzacja #samochody

Pretendenci:

Co byś wybrał?

  • Alfa Romeo Giulia Super 2.0 200 KM 24.3% (63)
  • Volkswagen Arteon 2.0 TSI 190 KM 6.6% (17)
  • Kia Stinger 2.0 GT-Line 245 KM 31.3% (81)
  • BMW 330i 258 KM 19.7% (51)
  • Mercedes C 300 258 KM 18.1% (47)

Oddanych głosów: 259

  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KeepCalm: najnowsza konstrukcja, fajne multimedia, wszyscy recenzenci mówią, że jeździ świetnie (ja nie jeździłem) no i najlepsze osiągi, wygląd subiektywnie też mi się podoba.
  • Odpowiedz
  • 3
@Sayong sęk w tym, że nie mam wielkich wymagań co do wyposażenia, wystarczy mi mocny silnik, dobre audio i czujniki cofania. No i musi mi się podobać, jestem strasznym wzrokowcem, co mocno przeszkadza czasem w życiu, będę stał w oknie i go oglądał jak kupię, serio ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Arkadioization: Jak limuzyna to lexus ES 300h - hybryda więc nie powinno palić tak dużo, a silniki razem dają 218 koni. No i oczywiście bezawaryjność lexusa, ewentualnie tańszy IS 300h ale to już trochę mniejsze autko
  • Odpowiedz