Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: Nie mam pojęcia co kieruje ludźmi kupującymi mieszkania na Jagodnie. Zreszta połowa mieszkań na sprzedaż na Olx to ledwo kupione mieszkania właśnie na Jagodnie.
  • Odpowiedz
@jasamek: akurat jestem branżowy więc się wypowiem. Ledwo kupione mieszkania na olx to tzw. fliperzy. Czyli pokupili po 5K/m2, teraz deweloper obok ceni po 6,5K/m2 i trzeba czekać, a tu proszę, nowe, na już i w cenie tego za dwa lata. I perspektywa dalszego wzrostu cen. W obiegu jest ciągle plotka, że za 2-3 lata powstanie tam tramwaj xD xD xDDD ZIELONY KLIN POŁUDNIA xD

A co kieruje ludźmi kupującymi tam
  • Odpowiedz
@Wychwalany: z 5 lat temu szukałem mieszkania w Warszawie na Woli/Bemowie i zainteresowałem się ofertą Robyg. Przez neta poprosiłem konsultantkę o plany mieszkań, wycenę z MDM i bez itd. googlemaps coś mi nie znajdowały. Pojechałem na miejsce, a tam:
- blokowisko w szczerym polu
- jeden segment oddany, dwa czy trzy się budują
- położone już praktycznie na skraju granicy Warszawa/Mory. Od Mor dosłownie oddzielała je autostrada A2/S8 Stawka za metr
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wychwalany: #!$%@? gdybym miał tam mieszkać, to już wolę postawić dom w jakiejś Trzebnicy, szczególnie jak teraz jest S5. Jagodno to nie dość, że zadupie, to jeszcze łączy ze sobą wszystkie wady życia w bloku i w nowoczesnej deweloperce. Zero zieleni (jak jest trawa to nieźle), widzisz co gotuje twój sąsiad, ściany z papieru - wszystko słychać, grilla nie zrobisz, głośno muzyki nie posłuchasz... I bliskość centrum miasta tego nie rekompensuje.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: No, to też. Jak Lidla postawią tam to będzie dobrze xD I żeby gdzieś dojechać do cywilizacji to auto jest must have, bo komunikacja miejska istnieje tylko teoretycznie w tym mieście.
Duże miasta stają się nie do życia, mam nadzieję że przejdzie ta ustawa która złapie deweloperów za mordę #pdk i zaczną budować nie tylko kurniki ale też jakąś infrastrukturę. Na pierwszym roku studiów tak się zachłysnąłem tą wielkomiejskością, że
  • Odpowiedz