Wpis z mikrobloga

  • 1136
Mireczki, od ponad trzech lat hobbystycznie zajmuję się kaletnictwem. Dotychczas robiłem drobniejsze rzeczy, głównie dla rodziny i przyjaciół. Uznałem, że skoro chcę otworzyć w przyszłości zakład kaletniczy, to muszę przerzucić się na większy kaliber. Zacząłem więc od zrobienia torby na ramię. Zajęła mi o wiele dłużej niż przypuszczałem, no ale torba to przecież nie to samo, co bransoletka, portfel czy pasek. Mimo wszystko dałem radę i jestem gotowy na większe wyzwania ()

#leatherworking #handmade #rekodzielo #chwalesie
Droppa - Mireczki, od ponad trzech lat hobbystycznie zajmuję się kaletnictwem. Dotych...

źródło: comment_5FWGTbnipXh0QYkMDDsSEFyHiRlxWLZK.jpg

Pobierz
  • 162
  • Odpowiedz
via Android
  • 31
@brand_new_brain: Dzięki! Pomieści bez problemu. Wymiary to:
Szerokość: 35 cm
Wysokość: 26 cm
Wysokość kieszeni: 20.5 cm
Głębokość: 8 - 9 cm
Regulacja paska: 110-145 cm
Cena to 400 zł z darmową wysyłką. Natomiast zrobienie granatowej zależy od tego, czy garbarnia mi taką skórę sprzeda. Samemu już nie barwię, co nie oznacza, że do tego nie wrócę
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Fixusa: Ok, postaram się. Nad logiem myślałem, aczkolwiek jeszcze mam sporo czasu do założenia zakładu, więc nie chcę działać pochopnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@bad_cyclist: Dzięki! Miałem kupować skóry w Kaliszu, ale jeden Mireczek polecił mi Garbarnie Leja i choć trudno tam o detaliczne zakupy (jak zresztą wszędzie), to mają naprawdę bogatą ofertę i porządne skóry.
  • Odpowiedz