Wpis z mikrobloga

Yay, doszło do mnie 8l masy lejnej do odlewania, forma filiżanki i szkliwa z innej firmy do testów. Teraz tylko muszę uzupełnić moją mini pracownię o wiertarkę (z końcówką do mieszania gliny), jakąś deskę i sitko... A i folię na podłogę, bo będą na mnie krzyczeć. I prawdopodobnie jutro zacznę odlewać :D chcę zrobić relację z odlewania na moim insta story @jus_kom więc jeśli ktoś chce mnie podglądać przy pracy to zapraszam. Dam jeszcze znać na mirko. #justynaceramika #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #chwalesie
Symmachus - Yay, doszło do mnie 8l masy lejnej do odlewania, forma filiżanki i szkliw...

źródło: comment_zFuIy94wStRI3DyQ0RcUCWkd6vONhCCV.jpg

Pobierz
  • 4
@wisniowySz zaopatruję się w gipsowe formy at ceramika, mam też znajomego Pana który robi formy z praktycznie wszystkiego (trochę to potrwa ale będę mieć własny duży kubek 1l do odlewania). A jeśli pytasz o samą ceramikę to można kupić u mnie bezpośrednio :)
@Symmachus: Ooo jak bedziesz miala ten kubek 1l to daj znac :) Fajnie jakbys jakies zdjecia zapodala jaki ksztalt etc. Najwieksze co udalo mi sie zdobyc to 0,85l a 1l bylby idealny. Bralabym dwa, dla siebie i niebieskiego :)