Wpis z mikrobloga

#!$%@?ła się #!$%@? akcja ale do reczy...
Wczoraj między godziną 20 a 4 w nocy spod moich drzwi ktoś #!$%@?ł pudełka z moim cateringiem przygotowanym na kolejny dzień. Rano dowiedziałem się od sąsiada z drzwi obok że o godz 1:00 jeszcze wszystko było i się zastanawaił czy nawet mi tego nie schować. No ale niestety ktoś sie nie bał i #!$%@?ł dzisiaj rano już podłączyłem go pro przez judasza i zobaczę co z tego wyjdzie.
Do tego myślę nad pozostawieniem kartki z informacją że niby wiem kto to zrobił i żeby się sam zgłosił, co o tym myślicie?
Do tego pytanie nawet jak nagram kto to był co zrobić najlepiej z tym dalej? Myślałem również by zostawić puste opakowania by złapać złodzieja.
Mirko co robić!?

#mirkokoksy #dieta #csiwykop #zlodzieje #kiciochpyta #pytanie ##!$%@?
Pobierz
źródło: comment_BXx4AbjqWFvHzQR2yYdAlJI1Q1ooNgJ0.jpg
  • 115
@WujaTHC ale mi dopiekłeś. Nie będę mógł spać w nocy. Ale co trzeba przyznać zachodnim sąsiadom - którymkolwiek, to tylko w Polsce, Polak może Ci wyjechać pochodzeniem - byciem "polaczkiem", samemu nim będąc i uważać to za obraźliwe, w dodatku być z tego dumnym.

Ja wiem, że większość z was to obspermione gimby, ale cała ta idea "polaczkowania" jest z #!$%@? wzięta. Ja nie wiem czy to efekt jakiejś większej konspiracji, czy
@Surrealizm mam taką myśl, że ludzie w Polsce nie są przyzwyczajeni do czegoś takiego jak catering, który się zostawia przy drzwiach. Z kolei wiele razy spotkałam się z czymś takim, że jak się coś wystawi za drzwi, to oznacza, że można to sobie wziąć. Może nie w bloku, ale przy domach coś takiego widziałam. I nie wiem, nie chcę usprawiedliwiać nikogo, najprawdopodobniej ktoś jednak jest bezczelny, ale jest gdzieś taka opcja też.