Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 334
Ehh, Janusze w #taxi to jednak dzbany XD
Zastawił mnie na parkingu przed kamienica, więc zadzwoniłem na numer korporacji. Na infolinii powiedział, że spróbuje obudzić kierowcę.
Po 10 minutach zszedł ON samiec alfa bez koszulki (aby pokazać kto jest królem parkingu). Podszedł do mnie i zaczął nauczać, że nie mogę tu stać bo tutaj jest chodnik i ludzie tu chodzą i jeżdżą rowerami XD(auto wystawalo trochę na wydeptanym przejściu na trawniku, parę razy widziałem jak sam tak parkowa XD).
Kazałem mu iść do auta je przestawiać, bo się spieszę i wtedy ON odkrył swoją tajna kartę pułapkę XD. Spytał się czy tu mieszkam, powiedziałem, że tak. A on, że jak wynajmuje to mam sobie #!$%@? i parkować na ulicy. Zacząłem się śmiać. Jeszcze poleciało parę gróźb w moją stronę XD

Co przyniesiesz mi dziś jeszcze #wroclaw?
  • 20
@Kosiak: To jest największy debilizm. Patrzenie na numery rejestracyjne i jakieś teksty że on tu 30 lat mieszka.
Dopóki to nie jest dom i ktoś ci nie staje na bramie czy furtce to naprawdę nie ma problemu.

Na równym poziomie głupoty są tylko te janusze co myślą że jakieś miejsce jesr ich i nie można na nim stawać więc Ci karteczkę włoza albo jakieś inne cuda robia.