Wpis z mikrobloga

Dawno temu dostałem na #mirkowyzwanie zadanie pójść do pracy na pieszo, bardzo chciałem je wykonać no ale nie pykło i się źle z tym czuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Postanowiłem je w tym tygodniu zrealizować, aktualnie nie przebywam w domu więc dystans będzie oscylował w okolicach 35 km (chcę zahaczyć o jakąś siłownię aby tam się wykąpać)

No i teraz #pytanie jak się przygotować? w pielgrzymce nie uczestniczyłem nigdy więc nie mam doświadczenia.

Google pokazuje mi, że będę szedł (Bez siłowni, bo jakoś kurcze nie ma po drodze) ponad 6,5 h więc będę musiał iść nocą aby do pracy zdążyć.

Czyli:(na razie tyle wymyśliłem)
- kamizelka odblaskowa aby mnie nic nie przejechało
- buty do biegania co bym doszedł
- parę snickersów abym nie opadł z sił
- telefon w pełni naładowany (tutaj powerbanka nie mam) nawigacja raczej nie wytrzyma więc zapamiętać drogę jak najbardziej.
- woda (ile wody?)
- parasola chyba nie ma sensu jak będzie padało to nie idę a jak w trakcie zacznie to już i tak będzie kiepsko
- czyli ubranie na przebranie
- będzie w okolicach 15 stopni, ma sens się jakoś cieplej ubierać? przy marszu
- audiobooki co by mi się nie nudziło (bateria powinna wystarczyć)

Coś jeszcze? Jakieś rady? zamierzam iść znacznie szybciej niż to pokazuje google

#turystyka #bieganie (wierzę, żę tutaj będą ludzie najbardziej kompetentni) #95centyl
  • 28
nie zapomnij o chusteczkach, no chyba że w razie czego chcesz mieć bardzo bliski kontakt z naturą. ;-)


@o1zo: łooo, uwzględniłeś scenariusz który by mi do głowy w ogóle nie przyszedł :D

zbiorę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i lepiej idź jak nie zapowiadają akurat deszczu :)


@Konki: Prognozę będę śledził na bieżąco, aż mnie tak nie ciągnie na przemarznięcie i chorobę

A czy do pracy musisz iść w nocy? Możesz z pracy do domu iść, albo pokonać dystans z domu do pracy w dzień w jakiś weekend :)


@Konki: Z pracy do domu odpada bo dzieci wakacje mają więc nie chcę czasu rodzinnego tracić.
Już przesunąłem