Wpis z mikrobloga

No i masz.. następny.

Jeden sklep był dzisiaj zamknięty i jeszcze trochę bedzie. Dziewczyna gościa który tam pracował rzuciła go, powiesił się. 27 lat miał facet.

#samobojstwo #zwiazki

Już kilka przypadków takich znam z otoczenia, sam byłem bliski tego.

Ciekawe że praktycznie nie ma kobiet które odbierają sobie życie z takiego powodu. O czymś to świadczy... a dokładnie ile dla kobiet znaczy relacja z drugim człowiekiem.
  • 26
  • Odpowiedz
@Sasenney: Beton to jest ktoś kto ma napisane jak wół a dalej nie rozumie. Szkoda że tego nie widzisz w lustrze.
Odnośnie Twojego wcześniejszego wpisu. Myślałem że to jakaś ironia więc nie nawiązywałem ale jednak nie

Bo nie wiem co napisać w momencie gdy mówisz, że tak Twoje byłe robiły.


Gdzie to napisałem. Proszę
  • Odpowiedz
@pablo_arriva: Dobra stary bo widzę, że masz mnie za debila. Kończymy rozmowę, wychodzisz wygrany, ja debilka, więcej pisać nic nie będę. Cieszę się jednak, że mogłam dać upust Twojej irytacji i mogłeś się na kimś wyżyć.
  • Odpowiedz
P.S. doskonale wiem jaj wygląda rzeczywistość.


No chyba właśnie nie za bardzo co widać z Twoich komentarzy tutaj.

by na jego podstawkę tworzyć rzeczywistość jak wiekszosc przegrywów to robi ¯_(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
@pablo_arriva: A wiesz jaki jest problem? Kiedy w związku dzieje się źle to często ta nasza druga kiedy już chwyta się drugiej gałęzi to wykorzystuje te nasze problemy i zwierzenia przeciwko nam...a wówczas jest jeszcze gorzej.
Mówimy o związku. Wówczas w związku komu się zwierzasz? Następnie tak jak zaznaczyłem kiedy robi się źle ktoś to wykorzystuje. Więc jak po czymś takim człowiek ma do kogoś iść?
Jeśli to nie u
  • Odpowiedz
Jeśli to nie u Ciebie, to wybacz - tak zrozumiałam. Jednak widzę, że nie jesr z Ciebie człowiek ugodowy, no trudno.


@Sasenney: Jeszcze że beton to jeszcze udaje osobę ugodową i robi z siebie tą szykanowaną xD

Dobra stary bo widzę, że masz mnie za debila


Czytając całą tą rozmowę chyba mam wrażenie że nie będę jedyny a wręcz przeciwnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sasenney: Chciałam coś odpisać ale kolega mnie uprzedził (odnośnie Twojego kształtowania rzeczywistości na podstawie wpisów na wykopie).

@pablo_arriva weź daj sobie spokój. Koleżanka robi z siebie ofiarę i wymyśla dziecinne zarzuty (o ugodowości czy jak to się na niej wyżywają).
Chyba że lubisz patrzeć jak ktoś bardziej się kompromituje na Twoich oczach. Jednak mnie już głowa boli od jej sposobu i interpretacji pojmowania logiki.
  • Odpowiedz