Wpis z mikrobloga

No i masz.. następny.

Jeden sklep był dzisiaj zamknięty i jeszcze trochę bedzie. Dziewczyna gościa który tam pracował rzuciła go, powiesił się. 27 lat miał facet.

#samobojstwo #zwiazki

Już kilka przypadków takich znam z otoczenia, sam byłem bliski tego.

Ciekawe że praktycznie nie ma kobiet które odbierają sobie życie z takiego powodu. O czymś to świadczy... a dokładnie ile dla kobiet znaczy relacja z drugim człowiekiem.
  • 26
@bartez_94: Nie jestem tego pewien. Równie dobrze mógłbym powiedzieć ze świadczy to o tym że druga strona potrafi się dopuścić takich "tricków" które by tej pierwszej na myśl nie przyszły.
Takie gadanie o słabości to pitu pitu.
Nie od dziś się mówi że kobiety potrafią być wyrachowane.
Nie mówię że w tym przypadku mogło tak być...jednak wygłaszanie opinii o słabości tych jednostek jest....słabe.
@pablo_arriva: Dobrze to ująłeś.. Zwłaszcza to zdanie o trickach. Oraz ogólnie do czego są w stanie posunąc się kobiety i co zrobić z facetem.

Pisanie o słabości rozumiałbym tylko wtedy kiedy związek się skończył rozszeli się wyjaśniając sobie i życząc sobie wszystkiego dobrego i kończąc to w zgodzie. Tylko wtedy nie rozumiał bym samobójstwa z powodu nie udanego związku ale mało kiedy tak jest.
@r5678: Wiem, że zapewne moje zdanie tutaj się nie liczy, bo różowa, solidarność jajników i takie tam. Jednak mimo wszystko się wypowiem, gdyż podobno mamy wolność słowa. Wyobraź sobie, że to kobieta próbuje popełnić samobójstwo, albo popełnia, bo jej chłopak tak ją zmanipulował, zostawił itp. Jak myślisz, jaki byłby odzew? "Widziały gały co brały", "łobuz kocha najmocniej", "dobrze jej tak, lata za jakimiś chadami zamiast wziąć spokojnego mireczka, to niech gnije
@r5678: to dlatego, że facetowi o wiele trudniej znaleźć partnerkę niż kobiecie faceta. Laska jeszcze przed rozstaniem już ma rezerwowego, a jak nie to na skiniecie palcem znajdzie jakichś pocieszycieli. Facet natomiast, o ile nie jest chadem, będzie musiał się bardzo napracować, żeby znaleźć nową dziewczynę.
Wyobraź sobie, że to kobieta próbuje popełnić samobójstwo, albo popełnia, bo jej chłopak tak ją zmanipulował, zostawił itp. Jak myślisz, jaki byłby odzew? "Widziały gały co brały", "łobuz kocha najmocniej", "dobrze jej tak, lata za jakimiś chadami zamiast wziąć spokojnego mireczka, to niech gnije w ziemi" - byłaby jej wina.


@Sasenney: I jak? Mówili Twojej siostrze te teksty?

zwłaszcza WY mężczyźni powinniście wyjść ze swojej skorupy i w razie problemów, móc
@pablo_arriva: Nie mówili, bo kto miał mówić, rodzice czy dziadkowie? Na wykopie widziałam mnóstwo takich komentarzy i to był jeden z kilku powodów, dla których usunęłam niegdyś konto. A propo drugiej sprawy, nie chodzi o zwierzenie się drugiej połowie, ale mamie, siostrze, babci, cioci, komukolwiek, kto jest Ci bliski! Czy ja kazałam Ci mówić o swoich problemach tej dziewczynie? Najlepszy byłby psycholog, który nie jest w żaden sposób z Tobą związany.
Wyobraź sobie, że to kobieta próbuje popełnić samobójstwo, albo popełnia, bo jej chłopak tak ją zmanipulował, zostawił itp. Jak myślisz, jaki byłby odzew? "Widziały gały co brały", "łobuz kocha najmocniej", "dobrze jej tak, lata za jakimiś chadami zamiast wziąć spokojnego mireczka, to niech gnije w ziemi" - byłaby jej wina.


@Sasenney: Za innych mówić nie mogę, ale ja bym takiego odzewu nie dał.
@Sasenney: Mówimy o związku. Wówczas w związku komu się zwierzasz? Następnie tak jak zaznaczyłem kiedy robi się źle ktoś to wykorzystuje. Więc jak po czymś takim człowiek ma do kogoś iść?
Babci? Ciaci? O czym Ty mówisz? Rozmawiać z ludźmi którzy za cholerę nie pojmują sytuacji i będą banialuki gadać? Jeszcze nic bardziej nie dobija jak fakt że ktoś z kim się wyżalasz ma rady na równi coachów i innych znachorów.
@pablo_arriva: Stary ja nie powiedziałam, że ktoś w świecie by tak pisał, tylko tu na wykopie tak pisali! Były takie teksty tu od ludzi wchodzących na ten portal! To nie jest domniemywanie, co by było, gdyby. Prawdziwi ludzie schowani za avatarami pisali takie okrucieństwa a inni to czytali i plusowali. Ten portal jest typowo męski i dlatego chciałam napisać ten komentarz. By Ci filozofowie od siedmiu boleści jakie to kobiety są
@Sasenney: Rany boskie. Na wykopie też są ludzie którzy widzą nadchodzącą inflacje widzą że rząd i państwo zmierza ku zagładzie i co??? Nic się z tym nie dzieje. Próbuje Ci uświadomić że internet wszystko przyjmie a w rzeczywistości może być tak że podadzą takiej dziewczynie rękę (i tak się w rzeczywistości w większości przypadków dzieje)

A najsmutniejsze jest to, że zamiast pozytywnego przesłania wziąłeś z mojego komentarza dosrywanie się.


No rzeczywiście
@pablo_arriva: Czy ja powiedziałam, że psycholog ma Ci życie naprawić? Ma Cię pokierować na właściwe tory. Masz się przy nim wygadać, jeśli nie masz przy kim. Takie właśnie były moje słowa, które przekręciłeś w dziwny sposób. To skoro wiesz, że nie można na jednym przykładzie przedstawiać światopoglądu to powiedz mi czemu OP tak łatwo doszedł do takich wniosków? Czemu jego wnioski są słuszne, skoro w jego otoczeniu ktoś powiesił się po
@Sasenney:

to powiedz mi czemu OP tak łatwo doszedł do takich wniosków? Czemu jego wnioski są słuszne, skoro w jego otoczeniu ktoś powiesił się po zerwaniu (więc kobiety nie potrafią kochać), a moje już nie?


Przecież pablo_arriva tłumaczył wyżej... różnica jest taka, że OP wyciąga wnioski na podstawie tego co dzieje się W JEGO OTOCZENIU i mówi o KTÓRYMŚ Z KOLEI przypadku. Ty wyciągasz wnioski na podstawie tego co przeczytałaś w
I jeszcze jedno - skoro za każdym razem ta Twoja "druga strona" wykorzystuje Twoje słabe strony przeciwko Tobie to może pora zacząć lepiej wybierać partnerów, skoro schemat się powtarza (tylko może, absolutnie nie mam prawa mówić Ci, co mógłbyś poprawić).


@Sasenney: Czyli teraz sama piszesz komentarz który można podpiąć pod "widziały gały co brały".
Serio usuń konto.
@pablo_arriva: Dokładnie, taki był tego cel. Bo nie wiem co napisać w momencie gdy mówisz, że tak Twoje byłe robiły. Oczywiście pogadać o tym nie chcesz, bo przecież nie będziesz gadać z kimś, kto nie zna sytuacji. Więc tylko taka rada się nasuwa.
@pablo_arriva @good2know: Wy serio nie złapaliście czemu taki komentarz dałam? Do tego zainspirował mnie jeden wykopek, UWAGA MĘŻCZYZNA, który sam radził, byście zaczęli mówić komuś bliskiemu o swoich problemach. Bo inaczej cierpicie w milczeniu i zdarza się to, co się zdarza! Ale skoro tak, to w dupie będę Was mieć jak prawdziwa polka.
@Sasenney: Ale z Ciebie beton. Jeszcze że oceniasz rzeczywistość na podstawie komentarzy na wykopie to na dodatek inspirujesz się wpisami by zaznaczyć że zrobił to MĘŻCZYZNA.
Sorry ale z Tobą coś jest nie halo xD
#usunkonto

Czemu jego wnioski są słuszne, skoro w jego otoczeniu ktoś powiesił się po zerwaniu (więc kobiety nie potrafią kochać), a moje już nie?


Rany co za beton. Przecież to już wyżej napisałem i Ci próbuję
@pablo_arriva: Olewasz to, co napisałam dobrego i wybierasz tylko to, co Ci nie pasuje. To jest beton, bo z góry zakładasz we mnie najgorsze. Nie masz pojęcia o moich intencjach, ja po prostu chciałam pokazać, że warto się otworzyć przed kimś. Jednak jeśli nie, to nie, nie ma powodu by mnie obrażać (chociaż dla Ciebie jest spoko - dzięki wielu mężczyznom z mojego życia, nA szczęście przypadkowym, robię to codziennie w