Wpis z mikrobloga

Dzień 8/30 #freakzmedytuje

@Dreampilot zwrócił mi uwagę na coś, co trochę mi ostatnio umknęło, coś co powinno być obecnie najważniejsze. Akceptacja, pozwolenie być temu co jest, aby mogło być coś innego:

Let it come, let it be, let it go

Dzisiaj oczywiście było zupełnie inaczej niż wczoraj, tak źle jak wczoraj to chyba długo nie będzie ;p Zdałem sobie sprawę, że powinienem wyhamować, wręcz troszeczkę się cofnąć, poświęcić więcej czasu na znalezienie odpowiedniej, komfortowej pozycji. To czas, który nie jest stracony, to czas zainwestowany dobrze. Wieczorem próbowałem medytacji leżąc, słyszałem wcześniej o takiej możliwości. To zły pomysł, okresy " odpływania " są dużo dłuższe, być może z powodu ograniczonej ilości występujących bodźców oraz szybko przejawia się to w senność. Rano ponad połowę czasu poświęciłem ciału, pozycji, rozluźnienia i akceptacji tego co jest. Polecam, samo to dużo pomaga. Wyzbyłem się oczekiwań co do dzisiejszej sesji i było bardzo fajnie, przyjemnie i o to chyba chodzi ;p

#medytacja #przemyslenia #30dnichallenge #30dnibezprokrastynacji #freakz #dziendobry
Freakz - Dzień 8/30 #freakzmedytuje

@Dreampilot zwrócił mi uwagę na coś, co trochę...

źródło: comment_Z385AyUzaejwotelJdnVTkoZiN478NEG.jpg

Pobierz
  • 1