Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@Damianowski: akurat rochlenie się pod scenę nie ważne na jakim koncercie jest większą żenadą niż narzekania ludzi, że ich przepychasz. Nie jest tajemnicą, że bliżej sceny lepszy widok, więc sam przychodzę odpowiednio wcześniej, żeby sobie zająć lepsze miejsce i wkurza mnie jak jakiś Oskarek czasem wyższy ode mnie przychodzi minutę przed koncertem, przepycha się z samego końca, staje przede mną, zasłania sobą i jeszcze telefonem którym nagrywa cały koncert
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Damianowski: akurat rochlenie się pod scenę nie ważne na jakim koncercie jest większą żenadą niż narzekania ludzi, że ich przepychasz. Nie jest tajemnicą, że bliżej sceny lepszy widok, więc sam przychodzę odpowiednio wcześniej, żeby sobie zająć lepsze miejsce i wkurza mnie jak jakiś Oskarek czasem wyższy ode mnie przychodzi minutę przed koncertem, przepycha się z samego końca, staje przede mną, zasłania sobą i jeszcze telefonem którym nagrywa cały koncert

@ice_breaker:
akurat rochlenie się pod scenę nie ważne na jakim koncercie jest większą żenadą niż narzekania ludzi, że ich przepychasz.


@ice_breaker: Tak, tylko że jak speaker zobaczył w tłumie Damianowskiego, to krzyknął do mikrofonu, żeby go hołota przepuściła.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@Damianowski: Nikt Ci nie karze przychodzić 3 godziny wcześniej, ale nie dziw się potem ludziom, że się #!$%@?ą, że im się #!$%@? bo jesteś przecież taki cwaniak, a Oni ciemnota. Na drodze jak wszyscy stoją w korku to też przejeżdżasz bus pasem na sam początek i tam stoisz z migaczem, żeby się wbić przed tych baranów ci na to nie wpadli? Mniej więcej tak właśnie widzę takie przepychanie się na koncercie