Wpis z mikrobloga

Mam trochę problem, bo mnie lekarz zbył z miesiąc temu, ale od lutego nie ma dnia, żebym nie był zmęczony. Rano wstać się nie chce, w pracy siedząc przy biurku oczy mi się same zamykają i czasem nie wiem co się wokół mnie dzieje, dosyć szybko się denerwuje, nie chce mi się jeść, ból głowy i takie dziwne uczucie niechęci do wszystkiego, wracam do domu i czy pójdę się zdrzemnąć czy nie, w nocy nie mogę spać do późna i rano znowu powtórka. Początkowo myślałem, że to będzie przesilenie wiosenne, ale serio żeby trwało aż pół roku to jakoś ciężko mi uwierzyć. Najgorsze jest to, że na aktywność i ruch po prostu nie mam siły w tym momencie. I to jest takie błędne koło. Myślałem pójść do innego lekarza i poprosić o jakieś badania ale nie wiem już sam #medycyna #pytaniedoeksperta #lekarz #psychologia dam też ten tag bo może to coś w głowie siedzi?
  • 2
Jedz tryptofan, witaminę B, melaninę, neurobiotyki. Odstaw kawę, zamiast tego moze być matcha. Odstaw cukry proste jeśli jesz ich zbyt duzo. Jeśli dieta nie pomoże to lekarz prywatnie.
Trening też ma bezpośredni wpływ na głowę, chociażby ze względu na BDNF.