Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kreyg: wydał trochę cebuli, to co ma innego mówić. Zardzewiałem jeśli chodzi o te najnowsze produkty i sam nie wiem co kupić. Chodzi mi głównie o gry i powrót do photoshopa, to drugie w mniejszym stopniu. Następna generacja konsol wyjdzie w nowym roku zapewne i sam już nie wiem co wybrać.
@Beczkowy: Za 3k sama skrzynka? Spokojnie złożysz fajny zestaw, który wytrzyma na maxa gry minimum pare lat. Najlepsze zestawy możesz luknąć tutaj: purepc.pl/zestawykomputerowe/jakikomputerkupiczestawykomputerowenasierpien2019
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utede: dzieki, mialem wlasnie pytac o jakies fajnie zlozone zestawy. Nie zalezy mi na jakichs RGB i innych swiecidelkach, niech po prostu wytrzyma dluzszy czas, by nie zalowac za chwile. Cos wybiore i zobaczymy jak to bedzie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Beczkowy: najdroższa jest i tak karta graficzna. Polecam procka na Ryzenie 5 a jeszcze lepiej 7, te 16GB RAM i git. Co do grafiki to kwestia rozdzielczości. Jak tylko FHD to taki RX570/580 całkiem nieźle sobie radzi, wszystko na maksa niestety w niektórych grach to dla tych kart za dużo bo mają swoje lata, ale cena też jest dobra. Ale już taki RTX2060 czy GTX1660Ti w FHD odpali wszystko na full