Wpis z mikrobloga

@Bypass: "wymusza" XD, może jeszcze potem na tobie wymusi zapłatę za jedzenie? Kibel zrobił dla klientów i tylko oni mają prawo z niego korzystać, to nie jest żadne wymuszanie. Hotel też na tobie "wymusza" wynajęcie pokoju jeśli chcesz skorzystać z bufetu?
  • Odpowiedz
@Bypass > @CyrekLax: Ale #!$%@? 20 ? Kogoś mocno #!$%@? albo wyczuł pieniądz

Bo właśnie o to chodzi, mają stwierdzić że #!$%@?ło i iść srać gdzie indziej.. Właściciel i obsługa miała zapewne dość syfu jaki zostawiają janusze z grazynkami w toaletach. Pracownik tylko #!$%@? w te i wewte sprzątając kible po januszach co nawet nie są klientami. A toaletę mają jakby nie było dla klientów
  • Odpowiedz
@Bypass jakby był napis że tylko dla klientów to madki z bombelkami i tak by się pchaly bo to tylko bombelek ( ͡º ͜ʖ͡º) jest cena to nie mają o czym dyskutować i zawracać dupy obsłudze
  • Odpowiedz
Myślę że to knajpa, w której zwykli załatwiać się randomowi ludzie. Pewnie karteczki, że "tylko dla klientów" nie pomagały.


@CyrekLax: a wystarczyłoby po prostu na chwilę na kawę wstąpić. Sam tak nie raz robiłem jak była potrzeba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@biliard w mojej ocenie tak jest w porzadku. Nikt Cie nie zmusza do zostania klientem tej knajpy ( moze nie maja niczego co chcialbym zjesc / wypic ).
A jednoczesnie wspanialomyslnie pozwalaja skorzystac z toalety.
Czyli nie ma dyskryminacji, czy zmuszania do znoszenia - mozesz albo zostac ich klientem, albo nie.
W obu przypadkach bedziesz mogl skorzystac z toalety :)
  • Odpowiedz
@biliard: od paru lat w każdej sieciówce typu kfc mc donald etc jest informacja że bez paragonu kibel 20zł, to was jakoś nie dziwi ale że ktoś w prywatnej knajpie to wywiesił to #!$%@? mocno oburzony wykopek już chce robić aferę xD
  • Odpowiedz
jeżeli mam być szczery to w fast foodach nie spotkałem się z czymś takim.


@Bypass: Prawie w każdym fast foodzie znajdującym się przy jakieś głównej ulicy w większym mieście takie coś się znajduje lub np. jak w McD zamki na kod z paragonu bo przechodnie robili sobie z tego publiczny szalet.
  • Odpowiedz