Wpis z mikrobloga

@laalalaa mało kolego, praca, stabilizacja i chcieć czegoś więcej od życia niż tylko praca/ dom/ zakupy.

Różowe też chcą fajnego gościa którym mogą się pochwalić A już na pewnie za niego nie chcą się wstydzić.

To działa w dwie strony, nie szuka się krowy która mleka nie daje ( ͟ل͜)
@laalalaa ja różową poznałem 6 lat temu, miałem 26 lat, wcześniej korzystałem z życia, bawiłem się do rana i miałem inne rzeczy na głowie, z czystego przypadku ją poznałem ale miałem już wtedy jakiś początek swojej kariery nie byłem leniem śmierdzącym jak większość i ogólnie potrafiłem zadbać o siebie, a różowa też chyba potrzebuje takiego czegoś i nie chce się pchać w związek z kimś kto zamiast skupić się na tym co
@Thachi no pewnie że tak, gotować nie musi bo ja lubię xD ale praca to taka żeby była zadowolona, w końcu spędza tam dużo czasu i wypadało by żeby lubiła co robi bo wtedy ja też chodze zadowolony xD

Śliczny kociak, widziałem taki domek w sklepie gdzieś obok mnie i chyba im kupię xD dwie mam, Coco i Luna
@Thachi A w życiu, ma cieszyć się z pracy A razem na pewno sobie damy radę, jak praca wykańcza lub jest nie ciekawa to i w domu są problemy, z tym wygrać się nie da.

Trzeba wspierać się wzajemnie mi różowa też dużo pomogła w związku z pracą, A już na pewno jej wyrozumiałość bardzo mi pomogła
@Thachi jak ktoś jest sam nie znaczy że jest nieatrakcyjny, 40+ samotny facet albo ma problemy z sobą albo złe otoczenie i nic z tym nie zmienia. Atrakcyjność to akurat mało ważny % , liczy się o wiele wiele więcej.
@Thachi znałem ja kolego cuda modelki w szkole, teraz ich ciała to rozlazłe kluchy, a były i te mniej atrakcyjne, i ci powiem że większość wygląda fajnie, jak żona, matka , kochanka i przyjaciółka, wyrosły na fajne babki A w czasach szkolnych to każdy myślał że one takie już zostaną.

Z perspektywy czasu, wisi mi to bo sam się zmieniam z wiekiem, a chyba ważniejsze jest mieć z kim o czym rozmawiać