Wpis z mikrobloga

Czy użytkownik @Kasahara jest największym populistą i kłamcą na tagu?

Czym według was słynie @Kasahara aka. skunks? Tym, że wali terminami aminokwasów? Tak. Tym, że pomaga ludziom? Tak. Ale też kłamie, manipuluje i rzuca populizmy oraz żeruje na sławie innych: @IntruderXXL , skunks liże mu dupę praktycznie w każdym możliwym momencie.
Skunks #!$%@? wiedzie od innych osób i później udaje mędrca. Jeśli od jakiegoś czasu śledzisz tag to pewnie przyznasz mi racje z moimi wszystkimi argumentami, ale podam wam przykład. Jakiś czas temu napisałem o magicznych 10k krokach. Nieskromnie powiem, że byłem pierwszą osobą, która o tym napisała tu na tagu. Mówiłem ile korzyści dają właśnie te kroki.

Co zrobił skunks? Oczywiście już następnego dnia spamował jakie to te kroki są zbawienne i każdemu nie polecał. Żeby nie było sam nie jestem alfą i omegą, ale nie #!$%@?ę o rzeczach o których nie mam pojęcia. Np. mogę pisać o nSuns ( ͡° ͜ʖ ͡°), o tych krokach, o śnie, o zbilansowanym żarciu, ogólnie o rzeczach które mnie interesują, jedynie czasem zaśmieszkuję, że najlepsze spalacze to teść + deca + clen, ale to w pewnym stopniu prawda ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Kolejna sprawa, skunks kłamie. Jeszcze jakiś czas temu pisał, że swoim podopiecznym na masie rozpisuje 1.2-1.3g białka na kg masy, a teraz #!$%@?, że im wincy tym lepi. Napisałem mu o Bilczyńskim, że on akurat twierdzi inaczej, że jednak styknie te 2g na kg masy, podobnego zdania są np. dietetycy z ekipy nie na żarty- czy jak się oni tam nazywają. Ale nie, oni nie mają racji, rację mają amerykańscy kulturyści/trójboiści, którzy biją końskie dawki sterydów.

Kolejne kłamstwo skunksa: typ od początku pisze jakiej on nie ma #!$%@? genetyki, że gospodarka hormonalna #!$%@?, olobogo 16cm nadgarstek, fiutek 9cm etc. Typ ma 30+ i naglę oznajmia, że ma nieziemskie libido ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że żona nawet przed nim ucieka, przecież średnio rozgarnięty szympans wie, że to się nie dodaje.

Next: Skunks twierdzi, że u niego micha jest #!$%@? na 100%, że trzyma się jej jak tylko się da, a przychodzi co do czego to pisze, że #!$%@? chałwy i ciastka xD.

Skunks mimo tego, że ma ponad 3lata stażu, ostro teraz redukuje, codziennie ma godzinne cardio + siłka to ciągle progresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°) i że jest początkującym ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Wziął se nawet dobry plan gejskull, #!$%@?ł do tego akcesoria, które pewnie #!$%@?ł z neta i udając znawcę zrobił se filmiki jakby to on stworzył ten plan.

Ostatnio pisał, że znawcy tagu uważają, że nie ma znaczenia jakie białko się pije. A prawda jest taka (taka jak ją kiedyś pisał), że mogą się różnić aminogramem, jedno wpc może mieć trochę więcej leucyny, ale suma sumarum te wszystkie odżywki białkowe to jeden #!$%@?. Czasem wchłaniania też się nie ma co przejmować- Polecam Jacka Bilczyńskiego.

Coraz częściej wrzuca swój spam z insta, rozumiem że chce powiększyć zasięgi, ale spamić każdy tag malinami, ale tym, że se kupił jakieś trampki to normalnie XD. Odkąd dowiedział się, że sprzedaje się dobra sylwetka i profil z insta to własnie od tego czasu zaczął pisać te gówniane posty (co prawda nie wszystkie, ale większość + spamowanie każdym tagiem).

Podważa autorytety mądrzejszych od siebie (Kot, Bilczyński, [Mleko/Szmexy]-
ad. Mleko/Szmexy chodzi mi o to, że pruje się, że oni #!$%@?ą content, a nasz skunks robi dokładnie to samo)

Żali się jak jakiś beciak jak to jest mu ciężko, ostatnio napisał jakiś gówno post, że każdego przeprasza etc. Ten typ pewnie nie wie czym są poważniejsze problemy.

Wielki tester produktów na redukcję, batonyn, sosy zero, #!$%@? muje, a i tak pisze, że #!$%@? chałwę XD.

Tera najlepsze. Typ ma się za naturala, nie wiem czy leciał u niego teść, może tak, może nie. Generalnie każdy kto ćwiczy na siłce jakiś czas wie jak to wygląda i że znaczna większość ludzi regularnie uczęszczających na siłkę to sterydziarze. W każdym razie raz @NooB1980 wyjaśnił naszego borsuka, który brał jakiś niby suplement na redukcje, a okazało się, że jest to substancja niedozwolona.

Skunks pisał, że bierze 50tabsów supli dziennie XD. Ludzie na dużej bombie biorą mniej, ale nie, skunks ma badania i te suple dadzą mu tylko zaledwie 1%, więc wcale bym się nie zdziwił jakby jednak coś walił.

Skunks twierdzi, że ma 180cm xD, a w rzeczywistości pewnie ma <176cm- tu lekkie heheszki, ale serio istnieje spora szansa, że nawet w tej kwestii kłamie

Żeby nie było, nie twierdzę, że nie ma wiedzy, bo jakąś tam ma, ale #!$%@?ąc smuty i wciskając ludziom wałki chce się teraz nachapać jak p0lka, która zwietrzyła hajsiwo. Zablokował mnie, bo dwa razy napisałem mu, że jest populistą, raz mu to nawet uargumentowałem, ale mój wpis oczywiście usunął i napisał, że nie odpowie na mój debilny komentarz, bo nie ma humoru. No i mnie zablokował XDDD

Odpalcie sobie jego stary filmik, jak miał spuchnięty ryj, chyba nie muszę mówić po jakim środku występuje retencja wody na mordzie
#mikrokoksy #silownia #takaprawda
C.....u - Czy użytkownik @Kasahara jest największym populistą i kłamcą na tagu?

Cz...

źródło: comment_7DeL5oEDvGBCAXrtG3TPwlPZU4QKT1Nf.jpg

Pobierz
  • 94
@ChoNoTu: Wiedzy kasahary nie neguje bo ma duzy wklad w wykop fitness ale najbardziej konam z tego że on ma #!$%@?ą sylwetke XD z tego co pisze to trenuue ostro/spi duzo/micha 100% a wszystkich innych oskarża o doping XD Tymczasem ma klate i brzuch jakby cwiczyl góra 5-6 miesiecy,rok temu dodawał foto i wyglada tak samo jak w tym ale wszedzie pisze że dołożył 5kg miesa XD A jak ktos wstawi
@czegotu: ale co dokladnie? Uargumwntowalem wszystko, a do niczego konkretnie sie nie odniosles
@dssport: kolejny xd
@Poemat: nie, tim haj carb here, dupa boli, ze prawde napisalem?
@gaaraddz: napisalem o tym. Jednak bardzo duzo pomoglem innym w wielu sprawach i na pw i w odpowiedziach pod wpisami, a ze heheszkuje to nie przecze, ale znajdz mi jakis moj wpis, ktory byl na serio w ktorym napisalem cos zle
@ChoNoTu: @Kasahara w sumie za darmo i chetnie dzieli sie wiedza i pomoga. Nawet jezeli tak jak twierdzisz kradnie i to jest spoko. A tu widze twoj 2 post pomimo, ze dosc dobrze przegladam ten tag. Wczesniejszy to swoja reklama, ze bedziesz nagrywal filmik o planie ktory robisz, a 2 to atak na jedna z najpopularniejszych i najaktywniejszych osob na tagu.
Pisze to jako osoba obserwujaca ten tag od kilku miesiecy, ze takie zaczepki do osoby ktora wniosla duzo wiecej niz Ty, mijaja sie z celem...


@czegotu: https://www.wykop.pl/wpis/34331317/fit-wiedza-poradnik-znajdziesz-tu-odpowiedz-na-swo/
https://www.wykop.pl/wpis/28921337/mikrokoksy-silownia-chonotu-pelnapompa-wpis-glowni/
https://www.wykop.pl/wpis/21153865/produkty-ktore-nas-interesuja-zrodla-bialka-mieso-/ - tu chyba jako pierwszy wrzucilem za darmo przykladowa diete, za darmo- teraz bym ja pewnie troche zmodyfikowal
oprocz tego wcale bym sie nie zdziwil, gdybym to ja udzielil wiecej odpowiedzi na pytania pod tagiem, tym bardziej, ze wczesniej na tagu tez
@ChoNoTu: Ale do czego sie mam odniesc? To nie jest post skierowany do mnie, zebym sie odnosil. Pisze to jako osoba obserwujaca ten tag od kilku miesiecy, ze takie zaczepki do osoby ktora wniosla duzo wiecej niz Ty, mijaja sie z celem...

@czegotu: sedno.


@moonamur: https://www.wykop.pl/wpis/34331317/fit-wiedza-poradnik-znajdziesz-tu-odpowiedz-na-swo/
https://www.wykop.pl/wpis/28921337/mikrokoksy-silownia-chonotu-pelnapompa-wpis-glowni/
https://www.wykop.pl/wpis/21153865/produkty-ktore-nas-interesuja-zrodla-bialka-mieso-/
mhy