Wpis z mikrobloga

@hiruhep123: Niedawno kupowałem, wybór padł na Chełm, przy czym nie interesował mnie rynek pierwotny. Brałem jeszcze pod uwagę Ujeścisko, Jasień (tutaj ceny nieco wyższe jednak), Górną Orunię. Przyzwoita komunikacja, ceny jeszcze nie oszalały jak w bardziej centralnych dzielnicach, można trafić na dość nowe budownictwo bez problemu.
  • Odpowiedz
@hiruhep123 sprawdź sobie jak wygląda dzielnica "letnica" wg mnie mocno niedoceniana. Teraz "nic" tak jakby nie ma ale jednak też blisko centrum .
Morena to typowe blokowiska w chorych powoli cenach już.
  • Odpowiedz
Ujeścisko, Zakoniczyn, Chełm - tam się fajne mieszkania sprzedają i niespecjalnie drogo. No i nowe. Jak chcesz kupować to tam, chociaż nie ukrywajmy - do centrum kawał drogi jest.
  • Odpowiedz
@elementalista: najgorzej z tych trzech to jednak zakoniczyn. Chełm jest to jest 10 minut autem lub kilka przystanków tramwajem/ autobusem. Ujeścisko to zależy w którym miejscu dokładnie, ale też może być chwila tramwajem.
@hiruhep123: Zależy gdzie chcesz pracować, bo kupić tańsze mieszkanie na południu, żeby codziennie dojeżdżać godzinę do Oliwy do pracy to tak średnio bym powiedział
  • Odpowiedz
@azbestnyPlac: na Chełmie daleko? tramwaj do Gdańska pod nosem, wjazd na przelotówkę pod nosem, w niektórych miejscach zejście na Kartuską i dojazd na morenę to też chwila moment. A z Osowej bez auta jak bez ręki
  • Odpowiedz
z Osowej bez auta jak bez ręki


@Nie_znany: z autem za to pół godziny spaceru na spacerowej co rano

letnica to jedno wielkie składowisko metali ciężkich. Jak chcesz raka to idź, za komuny w bagna topiono co się da.

@Wloczykij2 metale ciężkie grawitacja ciągnie w dół, póki ich się nie wprowadza do atmosfery (pyli, spala), to sobie leżą.
  • Odpowiedz