Wpis z mikrobloga

@anonymous_derp: zawsze mnie zastanawia jak ludzie przechodza na keto, czemu nikt nie je warzyw (niskoglikemicznych) przeciez to podstawa.. a przy takiej ilosci tluszczu i bialka, bez blonnika to musicie miec sranie nieziemskie
  • Odpowiedz
zawsze mnie zastanawia jak ludzie przechodza na keto, czemu nikt nie je warzyw (niskoglikemicznych)


Jak nie jedzą? Przecież jedzą.

przeciez to podstawa..


Żadna podstawa, tylko kult rzekomej zdrowotności warzyw.

a przy takiej ilosci tluszczu i bialka, bez blonnika to musicie miec sranie nieziemskie


Znasz z autopsji, czy wypowiadasz się czysto teoretycznie?

@SaGe:
  • Odpowiedz
@SaGe: Ale zauważyłeś, że OP jest na carnivore diet? Zauważyłeś, prawda? Bo jak nie zauważyłeś, albo nie rozumiesz co to znaczy, to OP je wyłącznie produkty pochodzenia zwierzęcego. A że to przy okazji podpada też pod keto (chociaż moim zdaniem procentowo wychodzi za dużo białka), to też tak taguje.
  • Odpowiedz
@anonymous_derp: Znam z autopsji ;) i znam duzo ludzi co nie jedli warzyw - na koniec keto skora szara, jak z papieru i ogolnie nie wygladali zdrowo.. ok spoko keto jest zajebista na redukcje, ba nawet na diete na cale zycie... ale bez warzyw to ostra #!$%@? imho
  • Odpowiedz
@mamtrzybuty: ale ja pisałem o diecie mięsożernej nie stricte keto.
I te badania pokazują ze nie ma różnicy czy w diecie low carb jesteś w stanie ketozy czy nie jeśli chodzi o odchudzanie. Z własnego doświadczenia również jestem tego samego zdania. Nawet powiem więcej, że dieta low carb z większa ilością białka niż na keto, jest pod tym względem lepsza dla mnie.
  • Odpowiedz