Wpis z mikrobloga

No to czas na kolejne podsumowanie #technologicznasowa :) Ten miesic by pod znakiem bardziej artykułów niż tutoriali - tak dla odmiany:

- Zapowiedziałem swoją pierwszą mobilną apkę #flutter #mobile #android #ios idzie nawet nieźle :)
- Czy matematyka jest potrzebna programiście? tekst z cyklu #naukaprogramowania bardzo często to pytanie jest zadawana przez osoby zaczynające swoją przygodę z programowaniem
- Jak uczyć się programowania - troche na temat książek / bootcampów / tutorali oraz kilka przydatnych rad jak zacząć.
- Java na desktopy #java - zauważyłem że sporo osób ciągle pyta się o swinga / javefx, sam pracowałem w swingu 4 lata więc dorzucam swoje zdanie do tego tematu
- Czemu projekty poboczne upadają? Ilu z was zaczęło swój projekt poboczny i nigdy go nie skończyło? ;) przyznawać się! :P

Oczywiście wczoraj wpadło również podsumowanie miesiąca, nie są to jakieś niesamowite wyniki ( @JavaDevMatt lepszy wynik na nowym blogu wykręcił w jeden dzień ^_^ ) ale i tak cięszę się bardzo :)