Wpis z mikrobloga

Kojarzycie probówki do oddawania kału na badania? Porządnie wykonane, solidne plastikowe tubki z z patyczkiem i żelem wydłużającym zdatność produktu do spożycia. Jest też fajna karteczka na której można zapisać dane, żeby laborant wiedział, że bada qp np tego #!$%@?ącego sąsiada z dołu.

Obsługa jest bajecznie prosta - wyciągasz, wkładasz wacik do qp, potem spowrotem do fiolki i bzikasz do woli, bo materiał jest porządnie zabezpieczony i gotowy do obsługi przez praktykantów.

No ale #!$%@? nie XD dla polaka robaka nawet tak prosty przyrząd jest za trudny do obsługi.

Otóż spokojny dzień na moich praksach w laboratorium mikrobiologicznym - no dzień jak codzień, kawusia fajnie i przyjechała nowa dostawa qp. No to ide do lodóweczki, zakładam latexy, biore siatki z materiałem badawczym, odpalam dygestorium - no standardzik, już sobie wyobrażam te piekne wzorki które zrobie na szalkach z agarem SS lub też MacConkeyem. Siadam sobie spokojnie, wkładam ręce pod dygestorium I JAK NIE #!$%@? W SZYBE (tę podniesioną dygestorium) XDDD

Wiecie co zrobił polak? Uwaga, WYŁAMAŁ ten przydatny patyczek z tego pojemnika - nwm pewnie jeszcze sobie nim uszy wyczyścił bo co by sie miał zmarnowac i NASRAŁ #!$%@? DO TEJ PROBÓWKI, NAPAKOWAŁ AŻ PO SAME BRZEGI, ŻE AŻ CUDEM KOREK SIE DOMYKAŁ XD

Humor popsuty, już nawet nie chciało mi sie wzorków rysować na agarze

#heheszki #pasta #niewiemjaktootagowac
tomeczek - Kojarzycie probówki do oddawania kału na badania? Porządnie wykonane, soli...

źródło: comment_ukQoPwOZ5ga38bDKwZR4xK7qQGuAmUcE.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@tomeczek: jestem tak stary, że za moich czasów qp oddawało się w butelkach po syropach. Kiedyś w przychodni dziadek przyniósł qp w słoiku. Takim 0,5 litra ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 21
@tomeczek takie próbki nie są przyjmowane. Niby pasta ale debile z technikum walili po same brzegi jak nosilismy próbki do sanepidu. Musieli znowu przynosić XD
  • Odpowiedz
@Pimenista idziesz do apteki i prosisz o pojemniczek do kału. Tam jest taka łopatka i nią pobierasz naprawdę niewielką ilość klocka. To tak na przyszłość. Żebyś nie zrobił jak dziadek od @kupczyk ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kaplanka: co prawda to nie.moj dziadek był ale od kogoś na pewno ( ͡° ͜ʖ ͡°) za komuny nie takie rzeczy się odwalało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz