Wpis z mikrobloga

Jedna z pierwszych recenzji na YT naszych gamingowych klawiatur mechanicznych Savio Tempest RX Outemu BLUE/BROWN/RED

Znajdziecie tutaj porównanie głośności przełączników outemu BLUE/BROWN/RED, jakości wykonania, funkcjonalności itp. itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jeszcze klawiatury są dostępne po 109zł w sklepach Media Expert, Avans, Electro

Ps. odpowiadając na Wasze pytania. Tak będziemy chcieli mieć takich recenzji więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#savio #klawiaturamechaniczna #pcmasterrace
SAVIOmultimedia - Jedna z pierwszych recenzji na YT naszych gamingowych klawiatur mec...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SAVIO_multimedia: Dziękuje, obiecywałem sobie kiedyś, że jak będzie mnie stać to sobie kupię klawiaturę mechaniczną, no, ale za 100 chyba mnie stać w końcu. Pora zmienić moją MT1248 po 6 latach, liczę, na kolejne dobre kilka lat :P
  • Odpowiedz
@Ant-Man: będziesz zadowolony, jeżeli jesteś graczem polecamy RED, jeżeli chcesz prawdziwego mechanika z klikiem BLUE, jeżeli dużo piszesz a nie chcesz kilku to BROWN ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Aczkolwiek prywatnie dużo piszę ale wolę RED - może to przyzwyczajenie z niskich profili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: znaczy się różnią się jakoś profilem czy nie? Obejrzałem filmik nie było wzmianki, no i mam dylemat. Najładniejsza niebieska, ale martwi mnie trochę klik :P
No, ale jednak gram w Lige Legend, skąd takie zalecenie, że akurat RED do gier? :)
No i nagrywam też na Jutuba, więc chyba klik z niebieskiej będzie przez mikrofon mocno zbierany?
  • Odpowiedz
@Ant-Man: ogólnie klawiatury mechaniczne są głośne, można stosować rożne metody od wygłuszenia oringami po jakieś pomysły ze smarowaniem ( ͡º ͜ʖ͡º)
Różnica między serią RED a pozostałymi to system. Red ma ma system liniowy, mniejszą siłę i niski próg aktywacji, BROWN i BLUE mają wyczuwalny uskok, większą siłę i wyższy próg aktywacji. Różnica pomiędzy BROWN a BLUE to nieznaczna różnica w sile nacisku i brak
  • Odpowiedz
@SAVIO_multimedia: Kupiona wersja BLUE, wczoraj przyszła. Pierwsze wrażenia naprawdę pozytywne, uwielbiam ten dźwięk klawiszy w odróżnieniu od mojego różowego :D Zobaczymy jak z żywotnością klawiatury ale na pierwszy rzut oka wydaje się być solidna ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SAVIO_multimedia: pierwsze. Nie każdy LED mruga. Jak się przemiata / steruje PWM to mruga.

Można sterować ledzikami tak że nie będą mrogac. Ale to rozwiązanie droższe. :)

Te klawiatury to poprostu hekker z Biedry z innymi switchami i światłem.
Ciekawe czy też mają ten problem ze jak płyta ma słabsze USB to albo trzeba zjechać z podświetlaniem albo klawiatura wyłącza się po 2-5 minutach. :)
  • Odpowiedz