Wpis z mikrobloga

Kojarzycie pewnie @Minieri, taki spoko gość co wrzuca #golgif, #meczgif i niedawno wpis o znikających gifach. No to właśnie moderacja wywaliła ten wpis i dała mu ostrzeżenie, bo było tam przekleństwo xD
Jeżeli skorzystacie z wyszukiwarki to okaże się (o ile ona dobrze działa, a pewnie nie), że jest 395 766 wpisów, które zawierają dane słowo na K, no ale akurat ten jego wpis musiał zostać usunięty... No cóż, powoli bez sensu jest nasza obecność pod tagami z gifami, więc chyba pora przerzucić się na jakieś patosteamy czy nsfw, gdzie moderacja nie ma problemu z pojawiającą się treścią...
Przy okazji gratulacje dla nich za ban dla @szumek #szumekzapodaje
#moderacjacontent #moderacja #afera #wykop #mecz

Pobierz matixrr - Kojarzycie pewnie @Minieri, taki spoko gość co wrzuca #golgif, #meczgif i n...
źródło: comment_sSTqHiqcOecNO0EV2uuAJ0nSAndrCq85.jpg
  • 37
@matixrr: Moderacja to banda idiotów. Wchodzisz w temat o Kubicy a tam ponad połowa komentarzy to zdjęcia Koterskiego. Nosz #!$%@?, idealna definicja "spamu, floodu, utrudniania korzystania z serwisu", prawda?

Taki #!$%@?, możesz zgłaszać ile wlezie, a i tak oznaczą jako zgłoszenie nieprawidłowe. Ostatnio nawet zapytałem, jaki jest tego powód, no bo wiecie, na pewno mają jakiś sensowny, więc oni mi odpowiedzą, ja przekażę reszcie osób z tagu #kubica i już nikt
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.