Wpis z mikrobloga

Robicie sobie nieraz jaja z żuli? xD

Ostatnio z ziomkami byliśmy w sklepie to jeden do nas podchodzi i gada żeby mu dać na hehe wino. Najpierw go chcieliśmy spławić ale, że nie chciał się odczepić to powiedziałem, że dostanie czteropak ale najpierw musi zrobić 20 przysiadów xD

Widać było, że się prawie zesrał ze złości ale wizja czterech zimnych hehe bronków była na tyle kusząca, że zaczął #!$%@?ć te przysiady. Oczywiście już wtedy był wstawiony więc po drodze ze 3 razy się #!$%@?ł xD ale pilnowaliśmy, żeby zrobił co do jednego. Kupiłem cztery puszki najtańszego gówna jakie było, którego bym się bał wylać do rzeki, żeby ryby nie popadały i rzucił się na to jak jakiś wędrowiec na pustyni, który ledwo dotarł do oazy xD

Oczywiście wszystko nagrywałem, wrzucone na lokalną grupę i mamy gnicie z tego.

Żadnej litości dla alkusów, gdyby to jeszcze był dobry człowiek ale z problemem to co innego ale to znany patus, #!$%@?ł żonę i dzieci dopóki od niego nie uciekli, kradnie, potrafi nasrać komuś pod furtką itd.

#bekazzuli #patologiazewsi #zule #alkohol #truestory #coolstory
  • 17
Mój znajomy zadawał menelom zagadki matematyczne typu "2 do potęgi 5" przy czym mogą liczyć w jaki sposób chcą-kalkulator, na palcach, pytać przechodniów itd. Na kilkanaście zapytań tylko raz kupił wino ale widać chyba że trafił wtedy na profesora matematyki na emeryturze
@Kraker245: bardzo dobrze, ostatnio do mnie jeden podbil jak siedzialem w restauracyjnym ogrodku i zaczal skomlec ze ma urodziny, zeby cos mu rzucic, a jak sie go zapytalem go ktory dzisiaj jest dzien to go #!$%@? zatkalo i nawet nie wiedzial ile lat konczy xDDD