Wpis z mikrobloga

@gumpa_bobi: mi w lipcu stuknęło 216h w systemie 3 zmianowym. Mam czas na treningi mma, dziewczynę, naukę, #!$%@?ć się do odcięcia z 2 razy w miesiącu itd. Kwestia dobrej organizacji i oszczędzania czasu na czym się da. Śpię po 5-6h. Wypłaty na pasku powinienem mieć ok 10 000 zł brutto (kierownik zmiany).
@sralpies: no ta, zaciskają zęby i #!$%@?ą w jakieś gówno robocie fizycznej bo przecież nadgodziny i większa kasa a najczesciej płace w nadgodzinach to #!$%@? a nie kasa a później problemy z kręgosłupem, człowiek nie ma nawet czasu żeby z dziećmi gdzieś wyjść robiac po 12h dziennie i ile zarobią, 3k? 4k? To jest gówno, już lepiej zdobyć jakieś kwalifikacje, dokształcić się i pójść do takiej roboty gdzie bez nadgodzin będziesz
@Mystizer: jak skończysz 20 lat, albo wyprowadzisz się z domu to może dotrze do ciebie, że jest BARDZO WIELU ludzi, którzy są uwaleni kredytami, opłatami, alimentami, dzieciorami i innymi obciążeniami, które zwyczajnie nie pozwalają im rezygnować z tych nadgodzin, dokształcać się, bo nie mają na to kasy, żyją z miesiąca na miesiąc, często pożyczając jeszcze od rodziny, czy znajomych, nie mówiąc o całej reszcie którą wymieniłeś jak hobby, zainteresowania itd.
Mi
@sralpies: Sory, ale nikt im nie kazał brać kredytów, robić guwniaków i dlatego muszą #!$%@?ć 12h dziennie. Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. Bo widzisz, ludzie normalni najpierw myślą, później robią, ja tym kobietom nie kazałem #!$%@?ć na sortowni 20 lat, same tego chcą i nic nie zmieniają w swoim życiu.
"Ja to widzę u swoich podwładnych" no i wszystko wyjaśnione dlaczego lubisz jak pracownicy #!$%@?ą w p0lsce po 12h.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sralpies: powiem Ci co ja zauważyłem. Ludzie nie chodzą po podwyżki to po pierwsze. Nie są zbyt chętni do zmiany miejsca zatrudnienia bo im dłużej pracujesz tym trudniej wyjść ze strefy komfortu. Trzecia i ostatnia, niewiele osób bierze pod uwagę przeprowadzkę aby poprawić swoja stopę życia.

Do wyliczeń nie uwzgledniles dodatków za nadgodziny.
@Mystizer: z tym, że oni raczej nie wymagają tego aby się nad nimi użalać, a to jednak ty w pierwszym swoim poście zacząłeś się do takich ludzi #!$%@?ć, że tyle pracują. A następnie w ostatnim poście rozkminiasz co zrobili źle, a jak mogli zrobić, żeby było dobrze. Może im taki stan rzeczy "odpowiada", mają #!$%@? na zmiany i nie potrzebują niczyich rad bo taki stan rzeczy stał się dla nich czymś
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sralpies: na zachodzie kombinują jak wprowadzić 6 godzinny dzień pracy lub skrócić tydzień do 4 dni a u nas jak w lesie, ludzie z niewolnicza mentalność sami z siebie chcą pół dnia spędzić w pracy za śmieszne pieniądze. Lol. Jak ktoś ma ich szanować jak sami siebie nie szanują.
@Ko_Otu: Tak na patrolu miałem możliwość się kimnąć. Nie było źle pod względem takim, że człowiek się nie narobił, a coś zarobił. Potem przez cały rok szkolny robiłem 24h w soboty to zawsze te ~500 PLN wpadało, a obiekt miałem taki, że siedziałem większość przed laptopem.
@mynameis60: ziomek jeden miał taką pracę że pilnował nowostawiane wiatraki energetyczne. Ogólnie wywozili w pole Na 48h i po 2 dniach go odbierali. Raz przyszli okraść z miedzi te wiatraki to pierwszy uciekał xD. Ale narażać zdrowie za 5zl/h to się nie ma co dziwić