Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić dobre kombi z dużym bagażnikiem w cenie między 12-20 tys zł. Najlepiej w benzynie bo miesięcznie robię jakieś 500km. Co wybralobyscie z tego sortu:
Opel astra H
Wv Passat
Opel Vectra C
Wv Golf
Jakaś Skoda?
Volvo s70
??
Moze polecicie jakiś inny model?

A jak najlepiej kupić auto żeby mieć najmniejsze ubezpieczenie? @mfind
Auto kupię na siebie bo rodzice daleko mieszkają ale potem mogę im dać jakoś darowiznę? Czy coś?

#pytanie #motoryzacja #ubezpieczenia #ac #oc #kombi #opel #volvo #skoda #wv #samochody
  • 90
@kopek: Jeśli ma być naprawdę dużo miejsca to za te pieniądze poszukaj Citroena C8 lub któregoś z jego klonów. Będzie pojemniejsze od każdego kombi z tej listy.
@kopek: Astra H to najtańsza opcja, w eksploatacji pewnie tez. Vectea C kombi wyglada jak karawan.

Citroen C5 jest dodatkowo do rozważenia, rocznikowo bedziesz mial najmłodszy samochod pewnie. Wszystko zależy czego potrzebujesz.

Ja osobiście pewnie bym kupił a4b7 :)

@DanekRBI: Mondo Mk4 wydaje sie mieć paskudna jakosc wykończenia, choć to naprawdę świetny samochód. Ale te które widziałem niszczały w środku od patrzenia - może tak trafiałem, popraw mnie jeśli się
@kopek Vectra C jest fajna ale ubogo wyposażona. Mondeo 4 jest zajebisty, duży, z fajnym osprzętem, bezawaryjny, ogólnie bralbym jego. Ewentualnie Volvo XC 70, ale tutaj trz3ba się liczyć z dosyć drogą eksploatacją. Astra, Golf są malutkie, Passat? Kto by chciał passata? XD Co do Skody sie nie wypowiadam bo nigdy żadna nie jeździłem ;)