Wpis z mikrobloga

Deweloperzy obniżają ceny mieszkań nawet o prawie 20%, bańki nie dała się dalej pompować jak widać i zaczyna pękać. A wy jak tam, mieszkanko wzięte za 13k za m2 na kredyt do zasranej śmierci bo "taniej nie będzie" i nieruchomości na pewno nie stanieją? xD

Załączone zdjęcie z portalu rynekpierwotny.pl.
W innym miastach też obserwujecie trendy spadkowe?

#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #warszawa #krakow #mieszkanie #kredythipoteczny #kredyt #wroclaw
S.....b - Deweloperzy obniżają ceny mieszkań nawet o prawie 20%, bańki nie dała się d...

źródło: comment_gZy56GSMgHT2KTgbfnK6sixGltrUx5vZ.jpg

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Scaab: daj linka bo zaraz się okaże że to jedno z dwóch ostatnich mieszkań w gotowym budynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Scaab: iks de nikt nie chce mieszkać na parterze typie. U nas każdy #!$%@? że znajduje codziennie smieci, butelki i metalowe rurki xD Tez bym dal znizke 20% przy takim stanie rzeczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Scaab: każda inwestycja mieszkaniowa ma 5-15% mieszkań "niesprzedawalnych". Być może wyprzedały się już wszystkie sensowne i zostały same słabe mieszkania
  • Odpowiedz
@Scaab: Muszę cię zasmucić, bo w maju kupiłem mieszkanie, a teraz podobne są o około 20% droższe, wygląda na to, że jednak cały rynek się wyrównał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
każda inwestycja mieszkaniowa ma 5-15% mieszkań "niesprzedawalnych". Być może wyprzedały się już wszystkie sensowne i zostały same słabe mieszkania


@Andzio @Rabusek @SpokojnaWodaWsciekleFale @Jednobrewy : ogarnijcie czytanie ze zrozumieniem, bo słabo z tym u was, to są lokale usługowe, nie mają nic wspólnego z mieszkaniami, mieszkania wszystkie się już dawno wyprzedały

op to słaby manipulant
  • Odpowiedz
A kto normalny kupuje mieszkanie na parterze w tych nowych inwestycjach. Pół metra za oknem masz chodnik i ludzie przechodzą i gapią się jak w gaciach siedzisz przed kompem xD.


@Tommy__:

Bo te na parterze to w prawie każdej inwestycji są kupowane jako ostatnie i stąd wyprzedaże na nie.


@symis:

Nie wiem skąd te informacje. Tam gdzie ja kupowałem parterowe zeszły na pniu. Ja kupowałem pierwszy i mam dwa mieszkania
  • Odpowiedz
@krootki: No jak masz 100m trawnika to rzeczywiście wydaje się fajne podwórko, ja przykładowo niedaleko moich rodziców mam blok gdzie jest tak jak napisałem. Okna na wysokości wzroku i pół metra od okna chodnik, wszystkie okna są pozaklejane jakimiś foliami dla prywatności.

Ostatnio też widziałem w nowej inwestycji partery z 10m trawnika, dużo tego nie jest, tuż nad tobą balkon sąsiada, ani tam nie odpoczniesz, ani nic ciekawego nie zbudujesz.

Takie
  • Odpowiedz
  • 0
@Scaab ten jeden screen to sensacja na skalę kraju?
Pokaż średnią z całej Polski, a nie gdzieś na #!$%@?, gdzie ktoś rzucił absurd cenę.

Ten balon puchnie od 30 lat i jakoś nie może pęknąć.
Ludzisz się, bo za 3k za metr zapłacisz w stolicy?
  • Odpowiedz