Wpis z mikrobloga

Mireczki to co się #!$%@? u mnie w #pracbaza to szok. Jakoś 9 miesięcy temu klient nie dostał towaru i zarządał zwrotu pieniędzy oczywiście księgowa(nie wiem co ona wgl robi na tym stanowisku) zapomniała zrobić zwrotu. Poddenerwowany klient dzwoni do nas ze nie dostał jeszcze pieniędzy a mija już 9 miesiąc XD no to mail do księgowej że klient nie dostał zwrotu i miała się tym zająć. Okazało się że do tej pory tego nie zrobiła a klient złożył skargę do popularnego serwisu aukcyjnego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście cała sprawa zostałem obarczony ja bo ja się zajmuje sklepem internetowym, nagonka od szefa Pani księgowa oburzona i obrażona na mnie ¯_(ツ)_/¯ Uwaga teraz najlepsze pracuje tutaj 3 tydzień XDD Zastanawiam się nad wypowiedzeniem XD #logikarozowychpaskow
  • 50
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Borsuczy27: radzę Ci uciekać xD ja raz pracowałem w firmie gdzie przez dwa pierwsze tygodnie nie miałem krzesła a laptopa na którym klepałem kod musiałem trzymać obok mikrofalówki xD oczywiście po 2 miesiącach mnie zwolnili bo sprawowałem im za dużo problemów xD