Wpis z mikrobloga

"Stary, nie wiesz jak się cieszę, napisała do mnie Martyna! Już wcześniej wiedziałem, że zerwała z tym typem, ale teraz mi wytłumaczyła, że ona przez cały ten rok będą z nim odczuwała pustkę po mnie. Ten związek to nie było to i zrozumiała, że tak naprawdę cały czas kochała mnie i po prostu tęskniła! Boże... tyle łez przez nią wylałem, ale z drugiej strony cieszyłem się, bo jedyne na czym mi zależy to na tym by była szczęśliwa, więc jak nie może tego szczęścia zaznać ze mną, to nie będę jej siłą trzymał. Dziś wieczorem dzwonię do niej i pogadamy, marzę by usłyszeć jej głos. Widocznie zadziałała zasada "trzeba coś stracić żeby to docenić".

... Taką wiadomość otrzymałem dziś od kumpla.

Chłop miał dziewczynę przez 4 lata. Związek niemalże idealny, ona zapatrzona w niego jak w obrazek, słodka, niewinna dziewczyna, on lekko nieogarnięty, ale się stara, ma dobre serce. W pewnym momencie jednak zerwali ze sobą, w zasadzie to nie wiem z jakiego dokładnie powodu, ponoć to wszystko jakoś narastało, jakieś drobne pierdoły się kumulowały i w końcu wulkan #!$%@? wybuchł ¯\_(ツ)_/¯ . Po zerwaniu kolega mocno cierpiał. Był tym samym przegrywem co ja, grał w gry, introwertyk, social skill poziom -1, tą dziewczynę ogarnął na jakiejś stronce dla mangozjebów podobno XD. No i teraz okazuje się, że ta dziewczyna zerwała z jakimś typem i chce wrócić do kumpla. Niby się cieszę z jego szczęścia, bo serio uważałem tą dziewczynę za porządną, ale ta sytuacja... no #!$%@? jak z memów...
Nie mam pojęcia co mu odpisać, czy ostrzec go, czy wylać mu kubeł zimnej wody na głowę, czy jednak życzyć mu po prostu powodzenia i obserwować rozwój sytuacji?

#pytanie #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #tfwnogf
  • 10
@ponerLokej życz powodzenia i niech robi co chce, szczególnie jak nie znasz całej sytuacji

PS. Nawet jakbyś znał całą sytuację, która wyglądałaby tak, że laska rzuciłaby go dla tamtego, a potem jak nie wyszło wróciła do kolegi to po takiej wiadomości od niego jakbyś tylko spróbował coś złego powiedzieć to stałbyś się momentalnie tym złym