Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mówi się, że niewielu psychopatów żyje dookoła normalnego człowieka. Chodzi mi o ludzi bliskich, znajomych, sklepikarki z osiedlowego. Wiadomo, każdy ma jakieś odchyły ale wszystko dzieje się to zwykle w domu.

Z drugiej strony mamy #meksyk #brazylia ludzi należących do karteli i tam tych #!$%@?ów jest na pęczki. Wie to każdy kto wszedł na jakąkolwiek strone z #gore a nawet na głupi #sadistic

Co te (nawet nie mam na nich określenia) człowieki robią z innym człowiekiem to głowa mała. A czasem jej brak #pdk I oni po takim czymś wracają do domu, często sami mają rodziny, mówią że kochają swoje dzieci.

Jak takie osobniki w ogóle funkcjonują? Kładą się do łóżka i smacznie śpią. Przecież nie urodzili się psychopatami, mordercami. Ja wiem, że duży wpływ ma środowisko ale nikt z reguły nie rodzi się #!$%@? a tam ich są setki.

#psychologia #psychiatra #morderstwo #narcos #ciekawostki
  • 5
@Mega_Smieszek: Zaryzykuję stwierdzenie, że w Polsce też znalazłoby skoro psychopatów gotowych wbić kosę w żebra za paczkę papierosów a potem jak gdyby nigdy nic iść spać. Jednak w Polsce są całkiem sprawnie sądy i dobrze działającą policja która takich osobników szybko wyłapuje.

Problemem krajów jak Brazylia i Meksyk jest właśnie to, że te dwie instytucje - policja i sądy praktycznie tam nie działają. Na porządku dziennym są sytuacje że ktoś znajduje