Wpis z mikrobloga

A jakie są wasze ulubione dialogi z Kapitana Bomby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- A ten trzepie strap-ona oburącz jak dywan! Ale w złości, #!$%@?, zęby zaciśnięte, mamrocze coś pod nosem, to mu mówię "Hubson, to się wkłada do dupy!". A ten nic! Pojechał trochę dildosa na ręcznym i się schlapał. KONIEC.
-Ty, zamiast tak #!$%@?ć bez sensu lepiej pomóż zrywać mi owoce. #!$%@? szpaki wszystko wybrane.
-Rafi, nie moja wina że mam pracofobię. Na samą myśl o tym że mógłbym ci pomóc z robotą, paraliżuje mnie strach, łapią mnie duszności i mam zawroty głowy.
-Eh, spróbujesz w domu mnie poprosić o wiśnie z cukrem.

#kapitanbomba #cytatywielkichludzi #heheszki #glupiewykopowezabawy
histaminapusz - A jakie są wasze ulubione dialogi z Kapitana Bomby? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- ...

źródło: comment_zYPbLoK1M3z065B3569oypcM7AYegnKG.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@histaminapusz:
– Mariuszku nie wezwałem cię tu, aby prosić cię o wybaczenie. Chce cię prosić o pożyczkę.
– Zaraz, wybaczyć, co?
– Rypię twoją żonę, a pożyczkę chcę na skuter dla dziecka.
– zaraz to jakiś żart… przecież Michałek nie ma prawo jazdy na motor.
– Mariusz, wydało się, chce pożyczyć na skuter
  • Odpowiedz
@histaminapusz: Młody powiem krótko: wymiar pracy 8 godzin, umowa o dzieło, 12 złotych z metra. W ciągu godziny zrobisz metr, półtora. Matematykę zostawiam tobie.
- Nie no, tego już za wiele! To mi po 6 latach harówy 10 złotych z łaską daje a obcemu bez praktyki na dzień dobry więcej!
- Taki święty jesteś? To chuchnij.
-
  • Odpowiedz
@histaminapusz:
-No dobra Cipek, powiedz mi teraz jaką spawarką pospawasz cienką blachę? Elektrodową czy migomatem?
- Uuuu eeech o Jezu... elektrodową?
-DOBRZE!
-Naprawdę?!
-Naprawdę to zaraz #!$%@?ę Ci tym migomatem w łeb to się nauczysz do czego służy. Elektrodówą cieniutką blachę rzezać to jakby zdupydomordyzaur pruł ludzką samicę. Na początku fajnie, potem ech żadna robota xD
  • Odpowiedz