Wpis z mikrobloga

moje tzw. hobby to stany zjednoczone ameryki polnocnej celowo z malej
ale nie w ten sposob ze sobie o niej wale konia i marze zeby podrozowac po usa. codziennie czytam newsy, artykuly, slucham podcastow i ogladam dokumenty i gnije z amerykanstwa. siedzie sobie w Europie przed komputerkiem i dla mnie to jest totalne science fiction co sie tam o--------a

<10 latek aresztowany za odmowe recytowania tzw. pledge of allegiance, czyli recytowania formulki co dzieci robia codziennie w szkole przed rozpoczeciem lekcji o tym jak kochaja ameryke

<john z florydy ukarany 30k dolanow za niekoszenie wlasnego trawnika bo byl na wakacjach

<uzbrojona rodzina mormonow strzela sie z agentami fbi bo sobie wmowili ze rzad nie ma prawa sciagac z nich podatkow

<senator amerykanski pisze list do matek martwych bachorow co zginely w szkolnej masakrze ze ich martwe dzieci nie moga odebrac amerykanom wolnosci do posiadania broni

<babka potracona przez samochod blaga swiadkow wypadku zeby nie dzwonili po karetke bo jej nie dali ubezpieczenia

i tak dalej i tak dalej. ten gownokraj to czysta inba, przeciez o tym sie czyta lepiej niz jakies ksiazki przygodowe. lubie tez czytac amerykanski wykop i wylawiac komentarze amerimuttow jak np. przekonanie ze ameryczka to jedyny kraj na swiecie gdzie panuje wolnosc slowa a w Europie to komunizm xD also samo wybranie trumpa na prezydenta no ja p------e przeciez ten czlowiek ma umysl 5 latka, jak plonela katedra notre damme to pisal ze powinni uzyc samolotow strazackich i zrzucic wode, albo wprost ublizanie innym politykom nie tylko amerykanskim ale i europejskim

#usa #bekazpodludzi #bekazprawakow #ciekawostki
numeryczny_mikolaj12 - moje tzw. hobby to stany zjednoczone ameryki polnocnej celowo ...

źródło: comment_3MApkG8Dc3nAYVdH15oYumzI84WztPfZ.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dutch @janeeyrie: : Polaczki mają klapki na oczach nawet będąc tam xd Sam często sie kręce po dzielnicach gdzie niby są gangi i nic xd Bardziej bałbym sie chodzic w nocy po Opolu niz tu xd Tutaj sie nie strzela do ludzi w biały dzień na ulicy xdd Naprawde mnie to śmieszy xd Propaganda jak za komuny hurr zgniła ameryka żyjo w slumsach durr.
  • Odpowiedz
@brednyk:

W Kalifornii grozi za to nawet kara śmierci.

Ta.

In a case where the defendant was at least 21, and the minor was 15 or younger, misdemeanor penalties may include up to one year in jail. If this type of case is prosecuted as a felony and the defendant is convicted, the defendant may be sentenced to two, three, or four years.
  • Odpowiedz