Wpis z mikrobloga

moje tzw. hobby to stany zjednoczone ameryki polnocnej celowo z malej
ale nie w ten sposob ze sobie o niej wale konia i marze zeby podrozowac po usa. codziennie czytam newsy, artykuly, slucham podcastow i ogladam dokumenty i gnije z amerykanstwa. siedzie sobie w Europie przed komputerkiem i dla mnie to jest totalne science fiction co sie tam #!$%@?

<10 latek aresztowany za odmowe recytowania tzw. pledge of allegiance, czyli recytowania formulki co dzieci robia codziennie w szkole przed rozpoczeciem lekcji o tym jak kochaja ameryke

<john z florydy ukarany 30k dolanow za niekoszenie wlasnego trawnika bo byl na wakacjach

<uzbrojona rodzina mormonow strzela sie z agentami fbi bo sobie wmowili ze rzad nie ma prawa sciagac z nich podatkow

<senator amerykanski pisze list do matek martwych bachorow co zginely w szkolnej masakrze ze ich martwe dzieci nie moga odebrac amerykanom wolnosci do posiadania broni

<babka potracona przez samochod blaga swiadkow wypadku zeby nie dzwonili po karetke bo jej nie dali ubezpieczenia

i tak dalej i tak dalej. ten gownokraj to czysta inba, przeciez o tym sie czyta lepiej niz jakies ksiazki przygodowe. lubie tez czytac amerykanski wykop i wylawiac komentarze amerimuttow jak np. przekonanie ze ameryczka to jedyny kraj na swiecie gdzie panuje wolnosc slowa a w Europie to komunizm xD also samo wybranie trumpa na prezydenta no ja #!$%@? przeciez ten czlowiek ma umysl 5 latka, jak plonela katedra notre damme to pisal ze powinni uzyc samolotow strazackich i zrzucic wode, albo wprost ublizanie innym politykom nie tylko amerykanskim ale i europejskim

#usa #bekazpodludzi #bekazprawakow #ciekawostki
numeryczny_mikolaj12 - moje tzw. hobby to stany zjednoczone ameryki polnocnej celowo ...

źródło: comment_3MApkG8Dc3nAYVdH15oYumzI84WztPfZ.jpg

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: ja ogólnie gnije z ludzi podniecających się zachodem. Jeszcze bardziej jednak #!$%@? mnie stękanie o zaściankowości Polski, bo raz gdzieś tam byli i blablabla.

Chociaż fakt, faktem, wielu Polaków ma mentalność robaka, ale myślę, że jest to podyktowane głównie biedą. Choćby nawet coś tak zwykłego jak wakacje za granicą czy coś.
  • Odpowiedz
10 latek aresztowany za odmowe recytowania tzw. pledge of allegiance, czyli recytowania formulki co dzieci robia codziennie w szkole przed rozpoczeciem lekcji o tym jak kochaja ameryke


@numeryczny_mikolaj12: źródło? XD
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: Niszczą mnie wyprane łby, które spuszczają się nad tym jaki to wspaniały kraj wolnych ludzi xD Prawie każdy stan ma jakieś posrane prawa, typu "nie wolno całować się na ulicy we wtorki trzymając Colę w prawej ręce" xD Jak się rozchorujesz to twoja rodzina będzie to spłacać przez następne sto tysięcy lat xD Grubasy na spaślakowozach bo marchewka droższa niż zestaw z Maca xD Ceny w sklepach bez naliczonego
  • Odpowiedz
posrane prawa, typu "nie wolno całować się na ulicy we wtorki trzymając Colę w prawej ręce"


@alpag: A to prawdziwa? XD Cały wpis jest przesadzony dla beki, więcej dystansu pysiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12:
also ten słynny wolny rynek w działaniu

http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,103086,24760046,kryzys-opioidowy-w-usa-rocznie-od-przedawkowania-ginie-wiecej.html

John Kapoor, milioner oraz prezes jednej z wiodących na amerykańskim rynku firm farmaceutycznych został niedawno skazany m.in. za przekupywanie lekarzy, aby przepisywali silny lek przeciwbólowy pacjentom, którzy tak naprawdę wcale go nie potrzebowali. Jak mówiła w TOK FM dr Emilia Kaczmarek z "Kultury Liberalnej" i Centrum Bioetyki i Bio-Prawa UW, to pierwszy wyrok skazujący osobę na tak wysokim stanowisku za działania związane z panującą w Stanach
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12: Byłam w Stanach i potwierdzam, masakra, na miejscu jest tylko gorzej. Tam da się żyć, jak trzepiesz gruby hajs, czy raczej jeśli urodzisz się w bogatej rodzinie. Chociaż trudno to nazwać trzepaniem, bo dzieciaki na trust fundach nawet nie muszą pracować. A jak jesteś normalnym ludzikiem, to możesz się zaharowywać, a i tak nie będziesz mieć 1/100 tego, co bogaty sąsiad. Nie, zaraz, w sumie to nie sąsiad, bo
  • Odpowiedz
@numeryczny_mikolaj12:

ten gownokraj to czysta inba

Nie to co Polsza, ostoja normalności: modlitwy o deszcz w Sejmie, ludzie wykrwawiający się na SORze, kopanie LGBT na marszach, Mama Małej Madzi, dzieci w beczkach, pavulon w karetkach, koronowanie Chrystusa króla, wampir z Bytowa, wampir z Zagłębia, Trynkiewicz, lub czasopisma, sterowanie rządem z tylnego siedzenia, policja szczycąca się złapaniem groźnego dilera z 0,2g marihuaniny i drogowego mordercy z 0,22 promila, płace na widok
  • Odpowiedz