Wpis z mikrobloga

Dobra.

Wie ktos jak dziala algorytm na #booking ? Kiedy najlepiej rezerwowac itd.. ?
Bo to jakis zart jest. Ceny w zaleznosci od pory dnia, apki itd.. roznia sie nawet do 100%

Widze,ze zwykle lepiej nawet zabookowac 4 noclegi pod rzad jak jeden na dluzszy czas, bo jest ze 20% taniej.

Ktos probowal to optymalizowac?
Podpowie ktos cos?

Las Vegas, 2 dorosle osoby, tylko okolica Las Vegas Strip - zaznacza sie w filtrach.
Opcje sa

6-10.09
9-13.09

Czasami znajduje za $90 jak sie postaram to za $50-60, a uda sie ten sam hotel za $30.

Sprawdzalem rozne wyszukiwarki, ale usredniajac booking wydaje sie najtanszy.
AirBNB drogie i zwykle zadupie.
Zadnych gowno guesthousow, ewentualnie dobry motel, ale tylko w centrum.

Ktos? Cos? Jakies #protip ?

#szukamcebuladeals #podrugiejstroniebajora #podroze #podrozujzwykopem #usa #taniepodrozowanie #pytaniedoeksperta
bigger - Dobra. 


Wie ktos jak dziala algorytm na #booking ? Kiedy najlepiej reze...

źródło: comment_6oTjh6iih6LozMIpzDhVE86vlriJXWM9.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@yeloneck: #!$%@?. ( ͡ ͜ʖ ͡) Teraz juz mam za $60 i to gorszy hotel. I kij wie jak to ogarnac, bo widze,ze sie da. Ale nie wiem jak. ( )
  • Odpowiedz
@JcL: Czyscze, rozne przegladarki, rozne urzadzenia, IP itd.. Nie ma to znaczacego wplywu. Zauwazylem tylko ze z apka mobilna jest taniej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: przede wszystkim upewnij się, czy w cenie hotelu jest parking (jeśli jedziesz tam samochodem), bo inaczej będziesz musiał sprzedać nerkę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bigger: może miałem pecha.
w Stratosferze było tanio i fajnie, ale kuźwa w Luxorze zdarli ze mnie skórę właśnie za parking, który nie był wliczony w cenę.
  • Odpowiedz
@bigger: poniedzialek piatek hotele w poblizu Stripu maja mniejsze oblozenie, wiec sa tansze.

Ja brałem pokoj w Stratosferze w tygodniu , to była cena okolo 35 USD. (<150pln)

przed wylotem znalazlem pokoj w Hard Rock Cafe za 22USDza dobe.

Dopiero na miejscu okazało się czemu tak atrakcyjna cena. Okno przy samych wentylatorach na dachu budynku techniczego, wiec takich mega ofert nie polecam

Polecam Golden Nugets - bardzo fajny hotel w nizszych
  • Odpowiedz
@nobrainer: O! Konkrety w rozmowie.

Brales przez booking? W jaki dzien tygodnia?
Wazna jest jedna rzecz: zeby cena byla z podatkami i tzw resort fees. Bo one robie zwykle cene. Bazowo mozna stawke kolo 30 dostac spokojnie, ale po dodatkach jesty slabo

Wiec booking? Ile szybciej ? W tygodniu wiadomo,ze taniej, ale ja musze ( i chce ! :D) zahaczyc weekend.

KLiknij u siebie jak mozesz i zobacz 9-13 dla 2
  • Odpowiedz
ok bylem w 1-24 lipca, przez 11 dni mieszkalem w Pallazo, pakiet sponsorki z pokeroomu , wiec tutaj nie licze ceny, bo bylo frikko

Stratosfere - mieszkalem w sumie 8-9 dni, bralem na miejscu po 10 lipca, po zakonczeniu Wsopa #poker ceny gwaltownie spadaja. Pojechalem do recepcji, wbijam na desk prosze o oferte na pon -czwartek, czy sa w stanie przebic Golden Nugets ktora mialem ponizej 55$ , daja mi cene- akceptuje
nobrainer - ok bylem w 1-24 lipca, przez 11 dni mieszkalem w Pallazo, pakiet sponsork...

źródło: comment_HSozMMVcSfOghNJ2vMUvCmeR9TBjTSoS.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@nobrainer: Mi sie hardrock zajebiscie podobal. Jakis czas mieszkalem po sasiedzku jako lokales.

Raz,ze dosc daleko od Stripu wlasciwego, ale jakie tam balety byly to pala mala.

Slowo klucz: REHAB

Od nadmiaru #ladnapani mozna sobie bylo leb skrecic.

Ale do rzeczy. Zmienialem sobie wyszukanie z LAs Vegas na glownej na konkretna dzielnice od razu (a nie wybierana w filtrach) i ceny spadly. Po 22: znowy troche spadly i...

Kliknalem 4 noce
  • Odpowiedz