Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nova24: Pokaż te pomiary. Rozumiem, że są one robione biorąc pod uwage praworęcznych i leworęcznych. A i dobrze by było jakby też uwzględnione były statystyki różnic w strzelaniu graczy, którzy mają większe lub mniejsze dłonie. O palcach nie wspomne.
@8otai: Podstawy to czułość analogów na najwyższym poziomie lub chociaż te 75% i grać padem na kablu. Im dłużej będziesz grał tym lepiej będziesz obeznany z mapami i broniami więc będzie lepiej. Jeśli naprawdę tobie zależy na podniesieniu skilla to nagraj sobie swoje mecze i obejrzyj, a będziesz widział gdzie podejmujesz błędne decyzje. Ps4 ma wbudowane nagrywanie więc nie powinno być z tym problemu.
@Convath: Po co kabel bo nie rozumiem? Ja mam pada Xbox360 bez kabla i nie wiem co ma do dobrej gry kabel? Tylko nie chrzań o szybkości reakcji bo człowieku top jest fizyka i a fala radiowa to światło i rozchodzi się z szybkością 300 000 km/s.
@eliot84: Przyjąłem, że on używa innych urządzeń bluetooth w czasie gry jak np. słuchawki bezprzewodowe a wtedy mogą być jakby drobne zakłócenia ze strony tych urządzeń. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat to sobie poszukaj bo nie mam zamiaru marnować czasu na udowadnianie czegoś jakiemuś randomowi z internetu ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Convath: Wcześniej zapomniałem dodać że jak masz nowszą wersję pada to w ustawieniach konsoli możesz wybrać żeby pad komunikował się z konsolą przez usb, jak grasz na kablu.
@8otai: w bf5 z tego co się orientuję masz masę ustawień czułości itp. więc najlepiej poszukaj w necie jakichś gotowców i wybierz sobie najodpowiedniejszy. Ja z mojej strony mogę ci podpowiedzieć że najwygodniej mi się gra na wysokiej czułości przy celowaniu z biodra i na wysokiej reakcji jeśli taka występuje (exponential czy jakoś tak) za to przy celowaniu z celowników i innych przyrządów celowniczych mam dużo niższą tak aby strzelać dokładniej
@Mega_Smieszek: też tak kiedyś twierdziłem jak Ty, że nie dam rady przestawić się na L1/R1 i uparcie, murem za tym systemem byłem. Na singlu to sobie można "popyrkać" z l2/r2, multi zdeptało moją wyobraźnie i szybciutko sprowadziło na ziemię. To są milisekundy reakcji jednak na tyle znaczące że przewaga graczy grających na krótkich przyciskach (l1/r1) jest znacząca i widoczna gołym okiem. Twoje przyzwyczajenia są twoje, szanuje je ale wpieranie tego że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dyslexia: Ja nie mówię, że są lepsze. Tyle, że nie każdy kto gra w multi dojdzie do tego momentu, gdzie to przestawienie mu się przyda. Nie każdy chce być prosem a chce sobie po prostu pyknąć parę meczy na dzień.