Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dziś miał być mój ślub... Za radą wykopu postanowiłem swoją narzeczoną pod ścianą i kazałem jej podpisać w dniu ślubu intercyzę (ja 16 k ona 5 k) - przyjęła to spokojnie, przez 1,5 roku planowania ślubu wszystko wydawało się w porządku... W czwartek powiedziała mi, że nic z tego nie będzie, że kocha mnie najbardziej na świecie, ale jeśli dzielę majątek jeszcze przed ślubem to po nam właściwie ten ślub... Powiedziała, że nie czuje się przy mnie bezpiecznie, że ciężko mieć do mnie zaufanie skoro ja nie mam do niej żadnego i że odwołujemy tę szopkę i możemy żyć dalej w konkubinacie... Jestem totalnie załamany. Na początku jeszcze myślałam że robi sobie jaja, ale jak zaczęła dzwonić do rodziny i organizatorów wesela i odwoływać wszystko to zrozumiałem, że to nie są żarty... Nawet powiedziałem, że jeśli to dla niej takie ważne, to nie musi być żadnej intercyzy, ale stwierdziła, że skoro szedłem tyle w zaparte to dla niej jest to komunikat, że pieniądze są dla mnie ważniejsze niż wspólne życie i zostawmy wszystko po staremu (,)
Miałem mieć żonę, miałem we wtorek jechać w podróż poślubną - wszystko odwołała, pokrywając straty organizatorów z własnych pieniędzy. Jestem skończonym idiotą, posłuchałem ludzi którzy swoje życie przegrali siedząc na portalu ze śmiesznymi obrazkami i z zazdrości zniszczą życie innym... Będę starał się to jeszcze naprawiać, ale widzę, że jest bardzo skrzywdzona, powiedziała mi, że gdybym stracił pracę to nigdy by mnie nie zostawiła, ale teraz nawet bała by się mieć ze mną dzieci i nie pracować przed pół roku będąc na macierzyńskim. Jestem jej pewien w 100%, wiem, że jest idealną kobietą, nigdy nie leciała na moją kasę, często płaciła za siebie a jak ja za nią płaciłem, to chciała mi oddawać... Da się to jeszcze w ogóle naprawić? Rozmawia ze mną normalnie, tylko te jej piękne oczy są pełne smutku (,) #zwiazki #slub #pomocy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla maturzystów
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Dziś miał być mój ślub... Za radą w...

źródło: comment_seiTjPlTtNeKzfj8cUasQgk3Yu29Xfg8.jpg

Pobierz
  • 195
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co? chciałeś intercyzę, potem nie? Ona nie chciała, więc odwołała ślub, potem Ty odwołałeś intercyzę, a ona już miała to w dupie XD Dla mnie to chamski szantaż z jej strony. Jeśli chodzi tylko o takie pieniądze ok 20k to intercyza z jednej strony śmieszna, ale z drugiej strony nie powód do odwoływania ślubu. Ciekawe jak to się rozwiąże, ale jeśli taki "problem" jak kawałek papieru za 20k Was
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Dopiero co hejtujesz wykop za doradzanie ci, po czym szukasz tu wsparcia i pytasz czy da się to naprawić. Idź się w łeb pyerdolnij typie. Intercyza nie jest niczym złym w związku, także idź być cuckiem gdzie indziej. Jak cię laska w dupę kopnie zabierając wszystko z życia będzie dopiero płacz. Po za tym, gdybyś był mężczyzna to nie dawalbys yebania w szukanie porad na portalu że śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz
ale że dla lochy stabilizacja finansowa (którą jej zapewniasz) jest bardzo ważnym punktem


@czeczen123: Stabilizacja finasowa jest ważna dla każdego człowieka dzbanie. Z tego powodu większość ludzi pracuje. Przez takich frędzli jak ty, wykopowych przegrywów dla których każda różowa to tylko "locha, która leci na kasę", anon ma teraz problem.

taka niestety psychika kobiety

Nie psychika, tylko ewentualnie biologiczne uwarunkowanie na partnera, który zapewni przetrwanie potomstwu jełopie. Na tej samej zasadzie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak to nie jest pasta to jest hit roku. Bądźmy szczerzy gdyby coś nie kombinowała i cię "kochała" to by to podpisała a nie nagle w ostatniej chwili cholera wie czemu zmienia zdanie. Chciałbym zobaczyć alternatywną wersję jak by się potoczyło wasze życie gdyby nic do podpisywania nie było.
  • Odpowiedz
przyznaj się, ze po prostu chcesz mieć zaklepanego betabankomata do końca zycia a nie coś gadasz o stabikizacji finansowej xd lepiej znajdź sobie dobra prace zamiast liczyć na oskubanie faceta


@AnonimoweMirkoWyznania: To jest wzorcowe #!$%@? wykopka-przegrywa i tchórza, który nic o mnie nie wie, ale będzie anonimowo sadził się do mnie.
Część kobiet bardzo ceni sobie swoją niezależność od faceta, potrafiąc zarobić więcej od niego i ja do takiego grona należę
  • Odpowiedz