Wpis z mikrobloga

Ale że nie jest to zbyt męskie to druga sprawa ;)


@m4jkel: robienie podziału na to, co jest męskie, a co nie jest samo w sobie głupie. Myślę, że mężczyzna, który zna swoją wartość, nie czuje potrzeby, aby sztucznie podbudowywać swoją męskość :)

po prostu u faceta wystarczy obcinać paznokcie regularnie i więcej nie trzeba


@m4jkel: czasami jednak trzeba, ale każdy ma prawo dbać o siebie lub tego
  • Odpowiedz
@Dolan jasne, kiedyś chodziłem regularnie przez rok, i byłem bardzo zadowolony, znaczy to byłk przy okazji leczenia paznokcia ale resztę paznokci też mi tam obrabiala xD nie widzę w tym nic złego
  • Odpowiedz
jesli jestes facetem i nie czujesz co jest meskie a co nie to cos poszlo nie tak ;)


@m4jkel: szanuje twoje wybory, ale nie przerzucaj swojego niedowartościowania na innych. Jak już napisałam, niech każdy o siebie dba we własnym zakresie, tylko żeby później nie było płaczu, że kobiety i mężczyźni nie zwracają uwagi na taką osobę. Wymagania ciągle rosną, coraz częściej i na szczęście to nie tylko kobietom stawia się
  • Odpowiedz
@Wuxian: Jest pewna roznica pomiedzy cerą a paznokciami u nóg ;)

Nie mam zamiaru wchodzic w dlugie dyskusje, po prostu jest pewna granica normalnosci ktora w dzisiejszych czasach ludzie proboja przesunac. Pewne rzeczy nie przystoja facetowi i tyle. Tak, przesadne dbanie o siebie jest niemeskie i zaliczam do tego pedicure.
  • Odpowiedz