Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@lowcabaitow: Uwierz mi że taki miałem zamiar, ale po zjawieniu się na umówiona wizytę i ściągnięciu skarpet, pani kosmetyczka na ten widok najpierw kategorycznie odmówiła zabiegu, po czym niespodziewanie zasłabła. Próbowałem ją cucić, potrząsajac i uderzając otwarta dłonią w twarz, lecz niestety bez skutku. Dopiero gdy podstawilem jej stopę pod nos,
Ona nagle się ockneła i po chwili kazala mi sie wynosić...;p
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Messix: Pewnie ma to gdzieś, stawiam że pracując w tym zawodzie widziała o wiele gorsze przypadki i męskie nogi to nic takiego
  • Odpowiedz
co Mireczki myślą o zabiegach kosmetycznych typu pedicure dla #mezczyzna ?


@Dolan: kosmetyczka, pedicure, wszystko jest dla ludzi i świetnie, że są mężczyźni, którzy jednak chcą o siebie zadbać, jeśli czują taką potrzebę i nie boją się zrobić czegoś, co wykracza poza codzienny prysznic i podstawową higienę osobistą. Ah i nie słuchaj wykopowych piwniczaków, dla nich jakikolwiek przejaw dbania o siebie poza podstawowym minimum świadczy o pedalstwie i
  • Odpowiedz
Ale jakei #!$%@? dbanie o siebie. Przecież wystarczy myc nogi codziennie i obcinac paznokcie od czasu do czasu i nie potrzeba pedicure


@m4jkel: dlatego napisałam "jeśli czują taką potrzebę". Ja też codziennie dbam o cerę, ale lubię raz na pół roku wybrać się do kosmetyczki, aby oczyściła mi twarz, bo czuję taką potrzebę. Podobnie jest ze stopami i każdą inną częścią ciała. Ktoś ma ochotę i pieniądze, więc idzie zadbać
  • Odpowiedz
@Wuxian: Jak ktoś ma ochotę to niech robi co chce, wiadomo. Ale że nie jest to zbyt męskie to druga sprawa ;) po prostu u faceta wystarczy obcinać paznokcie regularnie i więcej nie trzeba
  • Odpowiedz