Wpis z mikrobloga

@LGBT_v3: Nie. Poprostu nie jestem kobieta i nie interesują mnie co jest nowego na rynku kosmetyków. A na sama myśl ze miałbym posmarować się czymś i mieć to na skórze wystarczająco mnie zniechęca. Maści kremy balsamy nie są dla mnie
  • Odpowiedz
@Freddy-Krueger: Jezeli jesteś szcześliwym posiadaczem stóp które się nie przesuszają to po nic, ale większość facetów ma stopy często popękane i zgrubiałe od martwego naskórka i to wygląda obleśnie. Podobnie ze skórkami w koło paznokci.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dolan mnie to wygina Jak by jaki demon wchodził/wychodził. A na powaznie raz na jakiś czas jak najbardziej na plus taka akcja.
  • Odpowiedz
@Dolan: chetnie bym poszedl. nienawidze czynnosci obcinania paznokci. Nie wiem dlaczego, ale sama ta czynnosc mnie mega w-----a. Z dwojga zlego obcinam regularnie na ultra krotkie zeby sie nie w------c co chwile
  • Odpowiedz
@Stitch: polecam, poza obcinaniem paznokci jest moczenie, piłowanie, wycinanie skórek, piłowanie pięt itp, 30 minut relaksu i przeglądania mirko podczas gdy babeczka pracuje nad twoimi stopami.

@NVX78: ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz