Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: Picarda robi CBS. W kazdym razie, po nowej trylogii hajp na Star Treka wrócił, twórcy StarGate muszą ogarnąć podobny temat, żeby franczyza nie zdechła. Ostatnim ich podrygiem był ten serial internetowy, którego nawet nie chciało mi się odpalić, bo podobno był taką kichą.
Nie wiem, czy każdy widział ten trailer więc podrzucam, bo złoto jakich mało.
@StrongSilentType: z tym że zarówno Star Trek Discovery jak i ten kolejny o Picardzie robi CBS. Netflix ma tylko prawa do globalnej dystrybucji (poza USA) jeśli chodzi o Discovery bo Picarda wziął Amazon. Netflix nie ma z nimi nic wspólnego. Więcej tego typu seriali w Netflixie podpisanych jako orginaly nie mają nic wspólnego z Netflixem poza dystrybucją np. Dynasty - produkcja The CW, Better Call Saul - produkcja AMC, The Good
@Kamek94: Więc, zaczynam z serią Stargate. Od filmu z 1994, mam rozumieć? Jestem zaznajomiony ze wszystkimi serialami Star Treka.
Przy Stargate odpaliłem losową część z któregoś sezonu, i trafiłem na jakiś bardzo przynudzający odcinek, stąd zwlekałem z obejrzeniem tego serialu. W odcinku było jak to w ich statek został wystrzelony pocisk mający ich zniszczyć, ale spowolnili mocno czas, i żyli tak przez kilkadziesiąt lat na statku do starości. Odcinek na siłę
@StrongSilentType: ni #!$%@? nie przypominał BSG, te skojarzenia są bezsensowne. BSG to walka z Cylonami, szukanie nowej ziemi i rozpaczliwe szukanie zdrajców. SGU było przygodą, szukaniem odpowiedzi na to jak powstał wszechświat i genialnym Dr Rushem. Jedyne co łączyło oba te seriale to wątki obyczajowe, które w drugim sezonie dość mocno schodziły na boczny tor. Gdyby nie anulacja SGU, to ten serial w tej chwili byłby już klasyką.
@rukh: O panie. Ty obejrzałeś finałowy odcinek serialu XD S10E20.

Ogólnie prawdziwe SG-1 kończy się wraz z 8 sezonem. 9 i 10 sezon miałbyć innym serialem ale księgowi wyliczyli że bardziej opłaca się podpiąć pod znaną markę. Wszystko jest od 9 sezonu inne bo miał to być inny serial. I kiepskiej jakości szczerze mówiąc.

Pierwszy sezon nie ma wielu odcinków jakiś mega, np 3 całkowicie należy pominąć i mówię serio. Ale