Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Kiedy mieszkasz od 23 lat w Płocku, ale nigdy nie byłeś na audioriver. () Teraz przynajmniej mam konto bankowe i kasę na bilet. Tylko nie wiem gdzie to się kupuje i nie mam z kim iść.

Przynajmniej wczoraj sobie posłuchałem i pooglądałem gdy były po próby dźwiękowe. Dzisiaj może pójdę się tam przejść żeby pooglądać dobrze bawiących się ludzi i nie siedzieć samemu.

#przegryw #smutek #zalesie #audioriver #plock ##!$%@? #samotnosc
  • 8
@Borealny: Od zawsze na bramce można było kupić jednodniowy ale drogo. Ja pochodzę z Płocka. Przynajmniej nie mam problemu z noclegiem.
Trzeba lubić tą muzę i znać tych wykonawców. Inaczej słaba zabawa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@j4pko: no z tej edycji znam tylko Jona Hopkinsa. Jest tam sporo podgatunków więc raczej każdy znajdzie coś co mu się spodoba. Ja nie wybrzydzam, potrafię się bawić przy takiej muzyce. Szkoda tylko że nie mam aktualnie w Płocku kogoś przy kim czułbym się swobodnie i z kim mógłbym pójść. Teraz trochę musztarda po obiedzie, bo kupować bilet za kilka stów a nie mieć z kim pójść to straszna lipa. :/
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RobieZdrowaZupke: no festyn to jednak rzecz typowo rodzinna - rodziny z dziećmi, emeryci, itd. Audioriver zamienia Płock na te dwa dni w żywe miasto, gdzie choć przez ten krótki okres czasu ilość młodych i emerytów zachowuje się w zdrowych proporcjach. Zabawa nieporównywalnie lepsza niż do festynu. Większy dynamizm, muzyka ambitniejsza niż disco polo, sporo młodych fajnych ludzi do poznania. Czuć żal jak się w tym nie uczestniczy gdy ma się to
@Borealny: też mam 23 lata i jestem z Płocka. Nigdy nie byłem na Audioriver, jeszcze rok temu nie wiedziałem co to jest. Ale ja wgl nie przepadam za uczestniczeniem w koncertach (wolę je oglądać na YouTube, lepsza jakoś). Ale #przegryw tez jestem, choć trochę z własnej woli.