Wpis z mikrobloga

o higienę


@saakaszi: Co ma golenie nóg do higieny? Kolaże golą, bo łatwiej opatrywać zdrapki bez włosów, a pływacy tylko dla estetyki, bo jakoś nie sądzę, że to coś im daje. No i pewnie masazystom lepiej masować bezwłose ciało, a sportowcy bardzo często chodzą na masaże. To tylko kwestia mody, a nie higieny, bo jak się myjesz, to włosy nie przeszkadzają nawet pod pachami.
  • Odpowiedz
@Blaskun: Ja jakiś miesiąc temu ogoliłem nogi po raz pierwszy dla testu. I powiem że wygoda o wiele większa i jakoś tak prezentuje się to też lepiej. Tym bardziej jeśli się jest tak ja ja #!$%@?ą małpą z dość gęstym owłosieniem nóg
  • Odpowiedz
@Zgagulec: W normalnym kraju nikt nie zwraca uwagi na ubiór drugiej osoby, albo na to czy dana osoba się depiluje, w Hiszpanii na plażach można spotkać wielu mężczyzn z ogolonymi nogami, którzy się opalają, ale w polszy jak w lesie XD JAK MOŻESZ NOGI GOLIĆ, JESZCZE MNIE TYM ZARAZISZ, DLACZEGO SIĘ WYRÓŻNIASZ, DLACZEGO NIE JESTEŚ JAK RESZTA, ta prlowska mentalność i wymóg, żeby się nie wyróżniać z tłumu
  • Odpowiedz
@saakaszi: ohui. Też jesteś dobry ziom. Hui, może sobie nawet golić włosy między zębami, zwiewa mi to, ale tym wpisem #!$%@?łeś tak, jakby ci w tych komentarzach mateczkę zwyzywali.
Czyli jak rozumiem, jeśli nie golę nóg, to oznacza, że nie myję się, nie dbam o siebi i generalnie hui mi w oko, jestem dzikim szympansem? Jesteś równie do ry, jak te typy z komentarzy.
  • Odpowiedz
Takiej fali żenady, jak przy czytaniu tego screena, dawno nie przeżyłem. Nawet na wykopie rzadko kiedy aż tak wylewa gnojówka. xD
  • Odpowiedz
Takiej fali żenady, jak przy czytaniu tego screena, dawno nie przeżyłem. Nawet na wykopie rzadko kiedy aż tak wylewa gnojówka. xD


@HeadH:
Twierdzono, że ludzie są chamscy, bo czują się anonimowi - Twitter to fenomen, ludzie chwalą się swoim debilizmem pod własnym zdjęciem i nazwiskiem.
  • Odpowiedz