Wpis z mikrobloga

@mamFAJNYnick dobra, ale z tym pH pojechali bo robiono dużo badań i to nie jest jednoznaczne i mówi się, że różnice są związane z pielęgnacją. Tak samo jak od jakiegoś czasu wiadomo, że zdrowa skóra ma niższe pH niż 5,5
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ravau: mediderm z apteki jeśli masz suchą skórę, masz w ogóle z nią jakieś problemy że się balsamujesz? A do twarzy też polecam kremy które są dla atopowej skóry bo nie mają żadnych barwników, substancji zapachowych, sls itp. Ja mam taki, zaczęłam używać jak mi inny krem zapchał. No i mam bardzo suchą skórę
kamyczeq - @ravau: mediderm z apteki jeśli masz suchą skórę, masz w ogóle z nią jakie...

źródło: comment_4mg8PZUjbMWlOiCUhv4w0vsrRJy9nkWd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kamyczeq: wypróbuję.

Leczyłem się aknenorminem ~10msc z tego co pamiętam, jakieś 7 lat temu, Sucha skóra, co jakiś czas przez to mi gdzieś coś wyskoczy, nawilżanie więc jest grane, ale zauważyłem że w moim przypadku nie cena gra rolę, tylko częsta zmiana specyfiku na inny, bo jak używam dłużej, to się skóra przyzwyczaja i jest kiepsko.

Dzięki za polecenie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ravau: no niestety trzeba zmieniać kremy, tak kosmetyczka mi mówiła:P A ciężko mi trafić na taki do twarzy który nie zapycha
  • Odpowiedz